Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі Өрлеу ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қаңтарда № 5242 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 және 37 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 7 және 14 бабының 4) тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылдың 24 ақпандағы № 138 "Әкімшілік – аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай – ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Ақтөбе облыстық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 16 маусымдағы № 2 хаттаманың қорытындысы негізінде Қурайлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі Өрлеу ауылының көшелері қайта аталсын:
"Хутор" көшесін –Жерұйық;
"Буранная" көшесін – Үркер;
"Строительная" көшесін – Бәйтерек;
"Растениеводческая" көшесін – Тұлпар;
"Новый" көшесін – Шаңырақ;
"Комбайнерная" көшесін – Ақниет;
"Тракторная" көшесін – Таңшолпан;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы А.Шалабаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қурайлы ауылдық округінің әкімі М.Тұрмағамбетова

О переименовании улиц села Орлеу Курайлинского сельского округа города Актобе
Решение акима Курайлинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 22 декабря 2016 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 января 2017 года № 5242
В соответствии со статьями 35 и 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 138 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно - территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований" и на основании заключения протокола областной ономастической комиссии № 2 от 16 июня 2014 года № 2, аким Курайлинского селького округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Орлеу Курайлинского сельского округа города Актобе:
улице "Хутор" – Жерұйық;
улице "Буранная" – Үркер;
улице "Строительная" – Бәйтерек;
улице "Растениеводческая" – Тұлпар;
улице "Новый" – Шаңырақ;
улице "Комбайнерная" – Ақниет;
улице "Тракторная" – Таңшолпан.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат акима Курайлинского сельского округа города Актобе" А. Шалабаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курайлинского
сельского округа
М.Ш. Турмагамбетова