Қарабұтақ ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Қарабұтақ ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 06 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылдың 16 наурызда № 4789 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдесіндегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақастан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармақшасына сәйкес, Қарабұтақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабұтақ селолық округі әкімінің кейбір шешімдеріне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) Қарабұтақ селолық округі әкімінің мемлекеттік тіліндегі 2008 жылғы 23 маусымдағы №4 "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3-2-50 болып тіркелген, 2008 жылғы 7 тамыздағы "Жаңалық жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне:
мемлекеттік тіліндегі деректемелері және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
кіріспедегі ", Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы №45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономостикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
2) Қарабұтақ селолық округі әкімінің 2011 жылғы 21 қыркүйектегі № 21 "Қарабұтақ селосының көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-119 болып тіркелген, 2011 жылғы 10 қарашасында "Жаңалық жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде:
мемлекеттік тіліндегі деректемелеріндегі, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 2 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабұтақ ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы С.Бақтыбаева

О внесении изменений в некоторые решения акима Карабутакского сельского округа
Решение акима Карабутакского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 10 февраля 2016 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 марта 2016 года № 4789
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Карабутакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения акима Карабутакского сельского округа следующие изменения:
1) в решении акима Карабутакского сельского округа на государственном языке от 23 июня 2008 года № 4 "Көшелерге атау беру туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-2-50, опубликованное 7 августа 2008 года в районной газете "Жаңалық жаршысы"):
в реквизитах и по всему тексту указанного решения на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық".
в преамбуле слова ", Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономостикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" исключить.
2) в решении акима Карабутакского сельского округа от 21 сентября 2011 года № 21 "О наименовании улиц села Карабутак" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-2-119, опубликованное 10 ноября 2011 года в районной газете "Жаңалық жаршысы"):
в реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" заменить словами "ауылдық", "ауылының".
пункт 2 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Карабутакского сельского округа С.Бактыбаева