"Ырғыз ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 15 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 54 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қаңтарда № 5225 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 маусымдағы № 141 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 08.06.2022 № 141 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386, 444 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 15 "Ырғыз ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4900 тіркелген, "Ырғыз" аудандық газетінде 2016 жылы 18 мамырда жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында:
"Ырғыз ауданында" деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: И. СӘРСЕНБАЕВ
Аудандық мәслихаттың хатшысы: К. ҚОСАЯҚОВ

О внесении дополнения в решение районного маслихата от 13 апреля 2016 года № 15 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Иргизском районе"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22 декабря 2016 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 января 2017 года № 5225. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 8 июня 2022 года № 141
Сноска. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 08.06.2022 № 141 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправление Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизского районного маслихата от 13 апреля 2016 года № 15 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Иргизском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4900 опубликованное 18 мая 2016 года в районной газете "Ырғыз"), следующее дополнение:
в пункте 1 указанного решения:
после слов "в Иргизском районе" дополнить словами "в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата И. САРСЕНБАЕВ
Секретарь районного маслихата К. КОСАЯКОВ