"Ырғыз селолық округі, Ырғыз селосының көшесіне атау беру туралы" 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 121 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қазанда № 5101 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ырғыз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз селолық округі әкімінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 8 "Ырғыз селолық округі, Ырғыз селосының көшесіне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-154 тіркелген, 2012 жылғы 28 ақпанда аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтініндегі "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз ауылдық округінің әкімі А. САРИН

О внесении изменений в решение от 23 января 2012 года № 8 "О наименовании улиц села Иргиз, Иргизского сельского округа"
Решение акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 21 сентября 2016 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 октября 2016 года № 5101
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Иргизского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Иргизского сельского округа от 23 января 2012 года № 8 "О наименовании улице села Иргиз, Иргизского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-5-154, опубликованное 28 февраля 2012 года в районной газете "Ырғыз") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" заменить словами "ауылдық", "ауылының".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Иргизского сельского округа А. САРИН