Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 70 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 наурызда № 4762 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 152 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 15.04.2016 № 152 қаулысымен (19.04.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-7) тармақшасына және 18-2 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Уақытша жұмыс орындарын құру арқылы техникалық және кәсіптік, ортадан кейінгі, жоғары білім беру ұйымдарының жиырма тоғыз жастан аспаған түлектері қатарындағы жұмыссыз азаматтар үшін меншік түріне қарамастан жұмыс берушілерде жастар практикасы ұйымдастырылсын.
2. Жастар практикасына жолданған адамдардың еңбекақысы жергілікті бюджет қаржысы есебінен айына он сегіз айлық есептік көрсеткіш көлемінде жүзеге асырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Күзембаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Қалауов

Об организации и финансировании молодежной практики
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 11 февраля 2016 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 03 марта 2016 года № 4762. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 15 апреля 2016 года № 152
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 15.04.2016 № 152 (вводится в действие с 19.04.2016).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7 и статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать молодежную практику у работодателей, независимо от их формы собственности, путем создания временных рабочих мест для безработных граждан, из числа выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего, высшего образования, не старше двадцати девяти лет.
2. Оплату труда лиц, направленных на молодежную практику, осуществлять за счет средств местного бюджета, в размере восемнадцать месячных расчетных показателей в месяц.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кузембаеву Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Калауов