"Мұғалжар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 10 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 сәуірде № 4863 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 "Мұғалжар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4694 тіркелген, 2016 жылдың 4 ақпанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"10 773 872" деген сандары "11 980 997" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"1 973 872" деген сандары "3 180 997" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"10 829 504,7" деген сандары "12 036 629,7" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы
"-63 395,7" деген сандары "-1 170 924,7" деген сандарына
ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"63 395,7" деген сандары "1 170 924,7" деген сандарына ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:
"1 598 877" деген сандары "1 587 085" сандарына ауыстырылсын.
3) 9 тармақта:
"196 779" деген сандары "1 403 196" сандарына ауыстырылсын.
4) 10 тармақта:
"14 656" деген сандары "14 120" сандарына ауыстырылсын.
5) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 257 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 12 апреля 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 апреля 2016 года № 4863. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 257 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4694, опубликованное 4 февраля 2016 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "10 773 872" заменить цифрами "11 980 997";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "1 973 872" заменить цифрами "3 180 997";
в подпункте 2)
затраты
цифры "10 829 504,7" заменить цифрами "12 036 629,7";
в подпункте 5)
дефицит бюджета
цифры "-63 395,7" заменить цифрами "- 1 170 924,7";
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета
цифры "63 395,7" заменить цифрами "1 170 924,7".
2) в пункте 8:
цифры "1 598 877" заменить цифрами "1 597 085".
3) в пункте 9:
цифры "196 779" заменить цифрами "1 403 196".
4) в пункте 10:
цифры "14 656" заменить цифрами "14 120".
5) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.