Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімінің 2016 жылғы 24 шілдедегі № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 шілдеде № 5010 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімінің 02.12.2016 № 10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабы және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының аумағында қалыптасқан жағдайға байланысты, елді мекендердің өмірлік қызметін қамтамасыз ету мақсатында, Мұғалжар ауданы әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жою басшысы болып Мұғалжар ауданы әкімінің орынбасары Б. Құлмағамбетов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Е. Данағұлов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Мугалжарского района Актюбинской области от 24 июля 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июля 2016 года № 5010. Утратило силу решением акима Мугалжарского района Актюбинской области от 2 декабря 2016 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Мугалжарского района Актюбинской области от 02.12.2016 № 10.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", в связи со сложившейся обстановкой на территории Мугалжарского района Актюбинской области, в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, аким Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Мугалжарского района Актюбинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Мугалжарского района Кулмагамбетова Б. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Данагулов Е.