"Алтықарасу селолық округінің құрамды бөліктерін атау туралы" 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Алтықарасу ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 18 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қазанда № 5104 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Респуликасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес Алтықарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтықарасу ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 6 мемлекеттік тіліндегі "Алтықарасу селолық округінің құрамды бөліктерін атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-10-158 болып тіркелген, 2012 жылғы 16 ақпанда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөздері "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтықарасу ауылдық округінің әкімі М. Шуиншалин

О внесении изменений в решение от 23 января 2012 года № 6 "О наименовании составных частей Алтыкарасуского сельского округа"
Решение акима Алтыкарасуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 27 сентября 2016 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 октября 2016 года № 5104
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", аким Алтыкарасуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алтыкарасуского сельского округа на государственном языке от 23 января 2012 года № 6 "О наименовании составных частей Алтыкарасуского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-158, опубликованное 16 февраля 2012 года в районный газете "Темір") в следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слова "селолық" заменить словами "ауылдық".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Алтыкарасуского сельского округа М. Шуиншалин