"Хромтау ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Хромтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 31 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 219 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 шілдеде № 4992 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 414 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 22.12.2020 № 414 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 31 "Хромтау ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4757 болып тіркелген, 2016 жылдың 9 наурызында "Хромтау" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Хромтау ауданы әкімінің орынбасары Н. Аспеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Усмангалиев
Хромтау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 14 маусымдағы
№ 219 қаулысына қосымша
Хромтау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 10 ақпандағы
№ 31 қаулысымен
БЕКІТІЛДІ
Хромтау ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі ұйымдарда болу ұзақтығымен
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір күнгі төлемақы мөлшері
(теңге)
Балабақша
Балабақша
Балабақша
Балабақша
1
"Хромтау аудандық білім бөлімі" ММ-сі №1 "Күншуақ"
мектепке дейінгі ұйым МКҚК

О внесении изменений в постановление акимата Хромтауского района № 31 от 10 февраля 2016 года "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Хромтаускому району"
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 14 июня 2016 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 08 июля 2016 года № 4992. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской областиот 22 декабря 2020 года № 414
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 22.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Хромтауского района от 10 февраля 2016 года № 31 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4757 опубликованное 9 марта 2016 года в газете "Хромтау") следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Н. Аспенова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Усмангалиев
Приложение к постановлению
акимата Хромтауского района
от 14 июня 2016 года № 219
УТВЕРЖДЕНО
Постановлением акимата Хромтауского района
от 20 февраля 2016 года № 31
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях по Хромтаускому району
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Дошкольные организации с длительностью пребывания
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в день (тенге)
Детский сад
Детский сад
Детский сад
Детский сад
1
ГККП дошкольная организация №1 "Куншуак" ГУ "Хромтауский районный отдел образования"