Шалқар ауданының Бозой селолық округі әкімінің 2011 жылғы 3 қарашадағы № 38 "Бозой селосының көшесіне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бозой ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 54 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5183 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Шалқар ауданының Бозой ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданының Бозой селолық округі әкімінің 2011 жылғы 3 қарашадағы № 38 "Бозой селосының көшесіне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-163 санымен тіркелген, 2011 жылдың 28 желтоқсанында аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селосының", "селолық" сөздері тиісінше "ауылының", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бозой ауылдық округінің әкімі Ж. Шамбалаев

О внесении изменений в решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района от 3 ноября 2011 года № 38 "О наименовании улиц села Бозой"
Решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 7 декабря 2016 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 декабря 2016 года № 5183
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Бозойского сельского округа Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района от 3 ноября 2011 года № 38 "О наименовании улиц села Бозой" (зарегистированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-163, опубликованное от 28 декабря 2011 года в районной газете "Шалқар") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селосының", "селолық" заменить соответственно словами "ауылының", "ауылдық".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бозойского сельского округа Ж. Шамбалаев