Байсерке ауылдық округіндегі Қоянқұс ауылындағы жаңа көшелерге атаулар беру туралы
Алматы облысы Іле ауданы Байсерке ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 11 шілдедегі № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 17 тамызда № 3932 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы 1993 жылы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, Алматы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде Іле ауданы Байсерке ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байсерке ауылдық округінің Қоянқұс ауылының шығысында орналасқан бірінші көшеге "Нүркен Әбдіров", екінші жаңа көшеге "Рақымжан Қошқарбаев", үшінші жаңа көшеге "Ануарбек Абимулдаев", төртінші жаңа көшеге "Данаш Жарқынбеков", бесінші жаңа көшеге "Астана", алтыншы жаңа көшеге "Алтай" атаулары берілсін.
2. "Байсерке ауылдық округі әкуімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі әкімінің орынбасары Қажиев Асхат Бариевичке осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байсерке ауылдық
округінің әкімі С. Ерекешев

О присвоении найменовании новым улицам села Коянкус Байсеркенского сельского округа
Решение акима Байсеркенского сельского округа Илийского района Алматинской области от 11 июля 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 августа 2016 года № 3932
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Байсеркенского сельского округа, на основании заключения Алматинской областной ономастической комиссии аким Байсеркенского сельского округа Илийского района РЕШИЛ:
1. Присвоить найменования первой новой улице "Нуркен Абдиров", второй улице "Ракымжан Кошкарбаев", третьей улице "Ануарбек Абимулдаев" ,четвертой улице "Данаш Жаркынбеков", пятой улице "Астана", шестой улице "Алтай" расположенные на востоке села Коянкус Байсеркенского сельского округа.
2. Возложить на заместителя акима государственного учреждения "Аппарат акима Байсеркенского сельского округа" Кажиева Асхата Бариевича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции, в официальных и периодических печатных изданиях, а так же на интернет-ресурсе, определяемым Правительством Республики Кахахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Байсеркенского
сельского округа С. Ерекешев