Райымбек ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-40 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 25 тамызда № 3938 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 37-178 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 24.04.2018 № 37-178 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргiзiлетiн жердi аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негiзiнде, Райымбек ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексiнің 379, 381 және 383-баптарында белгiленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. "Райымбек аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Саретбаев Ғабит Болатұлына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Өнеркіәсіп, құрылыс, байланыс, транспорт, коммуникация, энергетика, отын ресурстары және ауылшаруашылығы, жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 01 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы С.Сатылғанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Е.Құдабаев

О повышении ставок земельного налога по Райымбекскому району
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 августа 2016 года № 3938. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2018 года № 37-178
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 24.04.2018 № 37-178 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проектов (схем) зонирования земель проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога по Райымбекскому району на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 379, 381 и 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)".
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарата Райымбекского районного маслихата" Саретбаева Габита Болатовича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По промышленности, строительству, связи, транспорту, коммуникации, энергетике, топливным ресурсам и сельскому хозяйству, регулированию земельных отношений, охране окружающей среды, рациональному использованию природных ресурсов".
4. Настоящее решение вступает в силу с 01 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Сатылганов
Секретарь
районного маслихата Е. Кудабаев