"Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 126 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 мамырда № 3084 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 226 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 12.10.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 205 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2776 болып тіркелген, 2015 жылдың 27 қазанында "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап
күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2016 жылғы "18" 04
№ 126 қаулысымен бекітілген
"Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда"
Постановление акимата Жамбылской области от 18 апреля 2016 года № 126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 мая 2016 года № 3084. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 12 октября 2020 года № 226
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 12.10.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настояшего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 17 августа 2015 года № 205 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2776, опубликовано 27 октября 2015 года в газете "Знамя труда").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от "18" 04. 2016 года № 126
Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда"

1. Жалпы ережелер
1. "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) және аудандар және (немесе) Тараз қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімімен (бұдан әрі – Бөлім) "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 4-1/379 бұйрығымен бекітілген "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11278 болып тіркелген) (бұдан әрі - стандарт) сәйкес көрсетіледі.
Өтінімді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің және Бөлімнің кеңселері;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорация" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі - көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шотартына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлеуге төлем құжаттарын ұсыну.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетудің нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік корпорация арқылы жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушыға стандарттың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес нысандар бойынша қағаз тасығышта көрсетілген қызметті берушінің уәкілетті адамының қолы қойылған, субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешіммен хабарлама жолданады.
2. Мемлекеттік қызметтер көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша іс-қимылды бастау үшін негіздеме – стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) Бөлімнің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімді 15 (он бес) минут ішінде қабылдайды және тіркейді.
Өтінімді қабылдап алғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасының "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-1/168 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11151 болып тіркелген) бекітілген Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының (бұдан әрі – Қағидалар) талаптарына сәйкестігін 3 (үш) жұмыс күні ішінде қарастырады және Қағидалардың талаптарына сәйкес келетін өтінімді ведомствоаралық комиссияға (бұдан әрі – Комиссия) енгізеді.
Қағидалардың талаптарына сәйкес келмейтін өтінім ұсынылған жағдайда, 2 (екі) жұмыс күні ішінде қайта пысықтауға қайтарылады;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (далее – государственная услуга) оказывается коммунальным государственным учреждением "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" (далее – услугодатель) и отделами сельского хозяйства акиматов районов и города Тараз (далее – Отдел) в соответствии со стандартом государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда", утвержденный приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 4-1/379 "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11278) (далее – стандарт).
Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через:
1) канцелярии услугодателя и Отдела;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - предоставление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
При обращении через Государственную корпорацию услугополучателю направляется уведомление на бумажном носителе с решением о назначении/не назначении субсидии, подписанное уполномоченным лицом услугодателя по формам, согласно приложениям 1 и 2 к стандарту.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основание для начала действия по оказанию государственной услуги – перечень документов указанные в пункте 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный исполнитель Отдела принимает от услугополучателя заявку и регистрирует в течение 15 (пятнадцати) минут.
После получения заявки проверяет пакет документов услугополучателя на предмет соответствия условиям Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда (далее – Правила), утвержденные Приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-1/168 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11151) "Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" и вносит заявку, соответствующую требованиям Правил, межведомственной комиссии (далее – Комиссия) в течение 3 (трех) рабочих дней.
В случае представления услугополучателем заявки, не соответствующей требованиям настоящих Правил, в течение 2 (двух) рабочих дней возвращается на доработку;

2) Комиссия Бөлімнің жауапты орындаушысымен өтінім енгізілген күннен бастап 4 (төрт) жұмыс күні ішінде жергілікті жерге барып зерттеп-қарау актісін жасайды.
Зерттеп-қарау актісі жасалғаннан кейін 1 (бір) жұмыс күні ішінде субсидияны беру немесе оны беруден бас тарту туралы хаттамалық шешім қабылдайды және Бөлімнің жауапты орындаушысына ұсынады;
3) Бөлімнің жауапты орындаушысы Комиссиямен субсидияны беру туралы шешім қабылданған жағдайда өтінімді зерттеп-қарау актісінің көшірмесімен және Комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесімен бірге көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына 1 (бір) жұмыс күні ішінде жолдайды.
Субсидияны беруден бас тартқан жағдайда бас тарту себебін көрсете отырып бас тарту туралы жазбаша түрде көрсетілетін қызметті алушыны хабардар етеді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы зерттеп-қарау актісінің көшірмесімен және Комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесімен бірге өтінімді Бөлімнің жауапты орындаушысынан алғаннан кейін, 4 (төрт) сағат ішінде ақы төлем құжаттарын қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бекітуге ұсынады;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы ұсынылған ақы төлем құжаттарын 4 (төрт) сағат ішінде бекітеді және көрсетілетін қызметті берушінің есеп бөліміне ұсынады;
6) көрсетілетін қызметті берушінің есеп бөлімі бекітілген ақы төлем құжаттарын аумақтық қазынашылық бөлімшесіне 1 (бір) жұмыс күні ішінде жолдайды.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету рәсімінің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімді қабылдау, тіркеу және оны Қағидалар талаптарына сәйкестігіне қарастыру, Комиссияға енгізу;
2) зерттеп-қарау актісін жасау, хаттамалық шешім қабылдау және құжаттарды Бөлімнің жауапты орындаушысына ұсыну;
3) өтінімді зерттеп-қарау актісінің көшірмесімен және Комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесімен бірге көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдау;
4) ақы төлем құжаттарын қалыптастыру және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бекітуге ұсыну;
5) ақы төлем құжаттарын бекіту және көрсетілетін қызметті берушінің есеп бөліміне ұсыну;
6) бекітілген ақы төлем құжаттарын аумақтық қазынашылық бөлімшесіне жолдау.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) тізбесі:
Бөлімнің жауапты орындаушысы;
Комиссия;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің есеп бөлімі.

2) Комиссия после внесения ответственным исполнителем Отдела заявки с выездом на место составляет акт обследования в течение 4 (четырех) рабочих дней.
После составления акта обследования принимает протокольное решение о предоставлении либо отказе в предоставлении субсидий и представляет их ответственному исполнителю Отдела в течение 1 (одного) рабочего дня;
3) ответственный исполнитель Отдела в случае принятия Комиссией решения о предоставлении субсидий, направляет заявку вместе с копией акта обследования и копией протокольного решения Комиссии услугодателю в течение 1 (одного) рабочего дня.
При отказе в предоставлении субсидий письменно уведомляет услугополучателя об отказе с указанием причины отказа;
4) ответственный исполнитель услугодателя после получения заявки от ответственного исполнителя Отдела вместе с копией акта обследования и копией протокольного решения Комиссии, формирует платежные документы к оплате и представляет руководителю услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
5) руководитель услугодателя утверждает представленные платежные документы к оплате и представляет отделу бухгалтерского учета услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
6) отдел бухгалтерского учета услугодателя направляет утвержденные платежные документы к оплате в территориальное подразделение казначейства в течение 1 (одного) рабочего дня.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) прием заявки от услугополучателя, регистрация и проверка на предмет соответствие требованиям Правил, внесение Комиссии;
2) составление акта обследования, принятие протокольного решения и представление документов ответственному исполнителю Отдела;
3) направление заявки ответственному исполнителю услугодателя вместе с копией акта обследования и копией протокольного решения Комиссии;
4) формирование платежных документов к оплате и представление руководителю услугодателя;
5) утверждение представленных платежных документов к оплате и представление отделу бухгалтерского учета услугодателя;
6) направление утвержденных платежных документов к оплате в территориальное подразделение казначейства.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
ответственный исполнитель Отдела;
Комиссия;
ответственный исполнитель услугодателя;
руководитель услугодателя;
отдел бухгалтерского учета услугодателя;

8. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасында рәсімдердің (іс-қимылдың) кезектілігін сипаттау және әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығын көрсету:
1) Бөлімнің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімді 15 (он бес) минут ішінде қабылдайды және тіркейді.
Өтінімді қабылдап алғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасының Қағидалардың талаптарына сәйкестігін 3 (үш) жұмыс күні ішінде қарастырады және Қағидалардың талаптарына сәйкес келетін өтінімді Комиссияға енгізеді.
Қағидалардың талаптарына сәйкес келмейтін өтінім ұсынылған жағдайда, 2 (екі) жұмыс күні ішінде қайта пысықтауға қайтарылады;
2) Комиссия Бөлімнің жауапты орындаушысымен өтінім енгізілген күннен бастап 4 (төрт) жұмыс күні ішінде жергілікті жерге барып зерттеп-қарау актісін жасайды.
Зерттеп-қарау актісі жасалғаннан кейін 1 (бір) жұмыс күні ішінде субсидияны беру немесе оны беруден бас тарту туралы хаттамалық шешім қабылдайды және Бөлімнің жауапты орындаушысына ұсынады;
3) Бөлімнің жауапты орындаушысы Комиссиямен субсидияны беру туралы шешім қабылданған жағдайда өтінімді зерттеп-қарау актісінің көшірмесімен және Комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесімен бірге көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына 1 (бір) жұмыс күні ішінде жолдайды.
Субсидияны беруден бас тартқан жағдайда бас тарту себебін көрсете отырып бас тарту туралы жазбаша түрде көрсетілетін қызметті алушыны хабардар етеді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы зерттеп-қарау актісінің көшірмесімен және Комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесімен бірге өтінімді Бөлімнің жауапты орындаушысынан алғаннан кейін, 4 (төрт) сағат ішінде ақы төлем құжаттарын қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бекітуге ұсынады;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы ұсынылған ақы төлем құжаттарын 4 (төрт) сағат ішінде бекітеді және көрсетілетін қызметті берушінің есеп бөліміне ұсынады;
6) көрсетілетін қызметті берушінің есеп бөлімі бекітілген ақы төлем құжаттарын аумақтық қазынашылық бөлімшесіне 1 (бір) жұмыс күні ішінде жолдайды.
4. Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге көрсетілетін қызметті берушіге жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушының сұрау салуын өңдеудің ұзақтығы:
Мемлекеттік корпорация:
көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімді 20 (жиырма) минут ішінде қабылдайды және тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолғат береді;

8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры действий:
1) ответственный исполнитель Отдела принимает от услугополучателя заявку и регистрирует в течение 15 (пятнадцати) минут.
После получения заявки проверяет пакет документов услугополучателя на предмет соответствия условиям Правил и вносит заявку, соответствующую требованиям Правил, Комиссии в течение 3 (трех) рабочих дней.
В случае представления услугополучателем заявки, не соответствующей требованиям настоящих Правил, в течение 2 (двух) рабочих дней возвращается на доработку;
2) Комиссия после внесения ответственным исполнителем Отдела заявки с выездом на место составляет акт обследования в течение 4 (четырех) рабочих дней.
После составления акта обследования принимает протокольное решение о предоставлении либо отказе в предоставлении субсидий и представляет их ответственному исполнителю Отдела в течение 1 (одного) рабочего дня;
3) ответственный исполнитель Отдела в случае принятия Комиссией решения о предоставлении субсидий, направляет заявку вместе с копией акта обследования и копией протокольного решения Комиссии услугодателю в течение 1 (одного) рабочего дня.
При отказе в предоставлении субсидий письменно уведомляет услугополучателя об отказе с указанием причины отказа;
4) ответственный исполнитель услугодателя после получения заявки от ответственного исполнителя Отдела вместе с копией акта обследования и копией протокольного решения Комиссии, формирует платежные документы к оплате и представляет руководителю услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
5) руководитель услугодателя утверждает представленные платежные документы к оплате и представляет отделу бухгалтерского учета услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
6) отдел бухгалтерского учета услугодателя направляет утвержденные платежные документы к оплате в территориальное подразделение казначейства в течение 1 (одного) рабочего дня.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги:
Государственной корпорация:
принимает от услугополучателя заявку в течение 20 (двадцати) минут и выдает.расписку о приеме соответствующих документов.

көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көрсетілген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, өтінішті қабылдаудан бас тартады және стандарттың 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді;
өтінімді қабылдап алғаннан кейін оны 1 (бір) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті берушіге ұсынады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін Мемлекеттік корпорация арқылы алу процесінің сипаттамасы, оның ұзақтығы:
көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының өтінімін қағидалардың 4-тармағында көрсетілген шарттарына сәйкестігіне тексерген соң, стандарттың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес нысандар бойынша қағаз тасығышта көрсетілген қызметті берушінің уәкілетті адамының қолы қойылған, субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешіммен хабарламаны мемлекеттік корпорацияға жолдайды.
Мемлекеттік корпорацияда дайын құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға беруді жеке басты куәландыратын құжатты көрсеткен жағдайда, қолхат негізінде оның жұмыскері жүзеге асырады.
Мемлекеттік корпорация нәтиженің бір ай сақталуын қамтамасыз етеді, одан кейін оларды көрсетілетін қызметті берушіге сақтауға береді. Көрсетілетін қызметті алушы бір ай өткеннен кейін жүгінген кезде, Мемлекеттік корпорацияның сұрауы бойынша көрсетілетін қызметті беруші 1 (бір) жұмыс күні ішінде дайын құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін жолдайды.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен, Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 1, 2 қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті Жамбыл облысы әкімдігінің (http://zhambyl.gov.kz) интернет-ресурстарында және көрсетілетін қызметті берушінің ресми сайтында (http://ush.zhambyl.kz) орналастырылады.
"Жеміс-жидек дақылдарының
және жүзімнің көпжылдық
көшеттерін отырғызу және
өсіру (оның ішінде қалпына
келтіру) шығындарының
құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызмет бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Жеміс-жидек дақылдарының
және жүзімнің көпжылдық
көшеттерін отырғызу және
өсіру (оның ішінде қалпына
келтіру) шығындарының
құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызмет бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме, согласно приложению 5 к стандарту;
после принятия заявки представляет ее услугодателю в течение 1 (одного) рабочего дня.
10. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственной корпорации, его длительность:
услугодатель после проверки заявки услугополучателя на предмет соответствие требованиям, указанные в пункте 4 правил, направляет в Государственную корпорацию уведомление на бумажном носителе с решением о назначении/не назначении субсидии, подписанное уполномоченным лицом услугодателя по формам, согласно приложениям 1 и 2 к стандарту.
В Государственной корпорации выдача готовых документов услугополучателю осуществляется его работником на основании расписки, при предъявлении документа, удостоверяющего личность.
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата в течение одного месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения. При обращении услугополучателя по истечении одного месяца, по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложениям 1, 2 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области (http://zhambyl.gov.kz) и на официальном сайте услугодателя (http://ush.zhambyl.kz).
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование стоимости
затрат на закладку и
выращивание (в том числе
восстановление) многолетних
насаждений плодово-ягодных
культур и винограда"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через услугодателя
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование стоимости
затрат на закладку и
выращивание (в том числе
восстановление) многолетних
насаждений плодово-ягодных
культур и винограда"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через Государственную корпорацию
Условные обозначения: