Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 31 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 шілдеде № 3123 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 24 қарашадағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жамбыл облысы әкімі аппаратының ақпараттық қауіпсіздік және ақпараттық технологияларды дамыту бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р.Рахманбердиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Б. Орынбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрі
А.Исекешев
"24" мамыр 2016 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2016 жылғы "29" қаңтардағы
№ 31 қаулысына қосымша
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі
Ашық деректердің терілу атаулары
Жаңарту кезеңі
Ұсыну мерзімі
Негізі (интернет-порталдың ашық деректерінің автоматтандырылған жұмыс орны арқылы немесе мемлекеттік орган жүйесінің Аpplication programming interface арқылы)
Жауапты тұлға
Әлеуметтік-экономикалық даму
1
Жамбыл облысының даму бағдарламасы
Базалық тізбектің өзгерген кезде
Өзгерген базалық тізбекті алғаннан кейін үш айдың ішінде
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Жамбыл облысының Даму бағдарламасын жүзеге асыру бойынша іс-шаралар жоспары
Базалық тізбектің өзгеруіне қарай
Даму бағдарламасына өзгерістер мен толықтырулар енгізілгеннен кейін бір айдың ішінде
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Жамбыл облысының бекітілген (нақтыланған) бюджеті
Жамбыл облысының бюджетін бекіту және нақтылау кезінде
Жамбыл облысының бюджетін бекіту және нақтылаудан кейінгі 10 жұмыс күн өткен соң
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Есептік кезеңдегі Жамбыл облысының әлеуметтік-экономикалық дамуының қорытындылары
Ай сайын
Есептік кезеңнен кейін 20 күнінен кешіктірмей
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жамбыл облысының әлеуметтік-экономикалық даму болжамы
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көлік
6
Автобустық маршруттар схемасы
Жылына екі рет

Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Постановление акимата Жамбылской области от 29 января 2016 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 июля 2016 года № 3123
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утверждить перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отделу информационной безопасности и развития информационных технологий аппарата акима области в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Р.Рахманбердиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Б.Орынбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Министр по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
А. Исекешев
"24" мая 2016 года
Приложение к
постановлению акимата
Жамбылской области от
"29" января 2016 года № 31
Перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник (через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных или через Аpplication programming interface системы государственного органа)
Ответственное лицо
Социально-экономическое развитие
1
Программа развития Жамбылской области
При изменении базового перечня
В течение трех месяцев после получения измененного базового перечня
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования акимата Жамбылской области"
2
План мероприятий по реализации Программы развития Жамбылской области
По мере изменения базового перечня
В течение месяца после внесения изменений и дополнений в программу развития
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования акимата Жамбылской области"
3
Утвержденный (уточненный) бюджет Жамбылской области
При утверждении и уточнении бюджета Жамбылской области
По истечении 10 рабочих дней после утверждения и уточнения бюджета Жамбылской области
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования акимата Жамбылской области"
4
Итоги социально-экономического развития Жамбылской области за отчетный период
Ежемесячно
Не позднее 20 числа следующего за отчетным периодом
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования акимата Жамбылской области"
5
Прогноз социально-экономического развития Жамбылской области
Ежегодно
1 декабря
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования акимата Жамбылской области"
Транспорт
6
Схемы автобусных маршрутов
Два раза в год

Жыл сайын 20 маусым және 20 желтоқсан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізбегі
Өзгеруіне қарай
Жыл сайын 20 желтоқсан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммуникациялар
8
Сумен қамтамасыз ету желілері (құрылыс-монтаж жұмыстарының басталғаны туралы ақпарат)
Жылына екі рет
Жыл сайын 10 сәуір және 10 қыркүйек
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Канализациялар желілері (құрылыс-монтаж жұмыстарының басталғаны туралы ақпарат)
Жылына екі рет
Жыл сайын 10 сәуір және 10 қыркүйек
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Газбен қамтамасыз ету желілері (құрылыс-монтаж жұмыстарының басталғаны туралы ақпарат)
Жылына екі рет
Жыл сайын 10 сәуір және 10 қыркүйек
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Жылу беру желілері (құрылыс-монтаж жұмыстарының басталғаны туралы ақпарат)
Жылына екі рет
Жыл сайын 10 сәуір және 10 қыркүйек
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Электр жарығымен қамтамасыз ету желілері (құрылыс-монтаж жұмыстарының басталғаны туралы ақпарат)
Жылына екі рет
Жыл сайын 10 сәуір және 10 қыркүйек
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Білім
13
Мектептердің тізбесі
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
Балалар бақшаларының тізбесі
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Интернаттар тізбесі
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
Колледждер тізбесі (мемлекеттік нысандағы меншікте)
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
Колледждер тізбесі (мемлекеттік емес нысандағы меншікте)
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізбесі
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жұмысқа орналастыру және жұмыспен қамту
19
Жамбыл облысы тұрғындарын жұмыспен қамту орталығына жүгінген жұмыссыздар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
"Жұмыспен қамту Жол картасы 2020" бағдарламасына қатысушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
21
Жұмысқа орналасқан жұмыссыздар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
22
Жұмысқа орналасқан жұмыссыз ретінде есепте тұрған мүгедектер саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік қамтамасыз ету
23
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
Жыл сайын
Ағымдағы жылдың желтоқсаны
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
24
Медициналық-әлеуметтік мекемелерде қарттарға, мүгедектерге арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету
Тоқсан сайын
Үнемі
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
Әлеуметтік көмек алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
26
Мүгедек балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарды өтеуге әлеуметтік көмек алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
27
Ыстық және (немесе) суық сумен жабдықтаудың есептеуіш құралдарын сатып алу, орнату немесе тексеруден өткізу шығындарын өтеуге арналған бір жолғы әлеуметтік көмек алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28
Атаулы әлеуметтік көмек алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
29
18 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақы алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
Тұрғын үй көмегін алушылар саны
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мәдениет
31
Алдыңғы айға іс-шаралар жарнамасы
Ай сайын
Ай сайын 30-на дейін
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
32
Жамбыл облысының тарихи және мәдени ескерткіштер тізімі
Жылына бір рет
Жыл сайын 10 ақпан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
33
Жамбыл облысының мәдениет мекемелері
Жылына бір рет
Жыл сайын 10 ақпан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
34
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізбесі
Жылына бір рет
Жыл сайын 10 ақпан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Туризм
35
Жамбыл облысының көрікті орындары
Жыл сайын
Жыл сайын 10 қаңтар
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
36
Туристік объектілер саны
Жыл сайын
Жыл сайын 10 қаңтар
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
37
Туристік маршруттар
Жыл сайын
Жыл сайын 10 қаңтар
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Дене шынықтыру және спорт
38
Жамбыл облысының спорт нысандары
Жыл сайын
Жыл сайын 10 қаңтар
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
39
Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасына қарасты мекемелер
Жыл сайын
Жыл сайын 10 қаңтар
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
Жеке спорт ұйымдары
Жыл сайын
Жыл сайын
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
41
Спортшылардың оқу-жаттығу жиындарын және жарыстарын өткізу және қатысу
Ай сайын
Ай сайын 10 қаңтар
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
42
Спорт жаңалықтары
Апта сайын
Апта сайын
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Денсаулық сақтау
43
Емханалардың қызмет көрсету аумағы
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
44
Ауруханалар
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
45
Емханалар
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
46
Перзентханалар
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
47
Балалар шипажайлары
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
48
Диспансерлер тізбегі
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
49
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізбесі
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейін 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жылжымайтын мүлік
50
Тұрғын үйге мұқтаж есебінде тұрған азаматтар тізімі
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнің 1 жұлдызына
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
Тараз қаласының әкімдігі
51
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй алған азаматтар тізімі
Тұрғын үй бөлінуіне қарай
Тұрақты
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
Тараз қаласының әкімдігі
52
Пайдалы ақпарат (есепке тұрғызу және кезектілікті қайта тіркеу үшін құжаттар тізбегі; есепке тұруға құқығы бар азаматтар санаты және кезектілікке қатысты басқа ақпарат)
Жылына бір рет
Жыл сайын
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
Тараз қаласының әкімдігі
53
2020 жылға дейін Аймақтарды дамыту бағдарламасы шеңберінде "Барлық тұрғындар санаттары үшін тұрғын үй", "Жас отбасылар үшін тұрғын үй", бағыттары бойынша құжаттарды тапсырған азаматтар тізімі
Тоқсан сайын
Тұрғын үй түсуіне қарай 10 жұлдызына
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
Тараз қаласының әкімдігі
54
2020 жылға дейін Аймақтарды дамыту бағдарламасы шеңберінде "Барлық тұрғындар санаттары үшін тұрғын үй" бағыттары бойынша сатып алу құқығымен тұрғын үй жалға алған тұлғалар тізімі
Тоқсан сайын
Тұрғын үй сатылуына қарай 10 жұлдызына
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
Тараз қаласының әкімдігі
55
Жамбыл облысы кондоминиумдар нысандарын басқару органдарының тізбегі
Жылына 1 рет
Жыл сайын 10 қаңтар
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
Тараз қаласының әкімдігі
Экология
56
Коммуналдық қалдықтарды шығару бойынша ақпарат (қоқыс шығаратын ұйымдар және олардың қызмет көрсететін аумақтар тізімі)
Жылына екі рет

До 20 июня и 20 декабря ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление строительства, автомобильных дорог и пассажирского транспорта акимата Жамбылской области"
7
Перечень оказываемых государственных услуг
По мере изменения
До 20 декабря ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление строительства, автомобильных дорог и пассажирского транспорта акимата Жамбылской области"
Коммуникации
8
Сети водоснабжения (Информация о начале строительно-монтажных работ)
Два раза в год
До 10 апреля и 10 сентября ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области"
9
Сети канализации (Информация о начале строительно-монтажных работ)
Два раза в год
10 апреля и 10 сентября ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области"
10
Сети газоснабжения (Информация о начале строительно-монтажных работ)
Два раза в год
10 апреля и 10 сентября ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области"
11
Сети теплоснабжения (Информация о начале строительно-монтажных работ)
Два раза в год
10 апреля и 10 сентября ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области"
12
Сети электроснабжения (Информация о начале строительно-монтажных работ)
Два раза в год
10 апреля и 10 сентября ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области"
Образование
13
Перечень школ
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление образования акимата Жамбылской области"
14
Перечень детских садов
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление образования акимата Жамбылской области"
15
Перечень интернатов
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление образования акимата Жамбылской области"
16
Перечень колледжей (государственной формой собственности)
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление образования акимата Жамбылской области"
17
Перечень колледжей (не государственной формой собственности)
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление образования акимата Жамбылской области"
18
Перечень оказываемых государственных услуг
Ежеквартально
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление образования акимата Жамбылской области"
Трудоустройство и занятость
19
Количество безработных, обратившихся в Центр занятости населения Жамбылской области
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление занятости и координации социальных программ акимата Жамбылской области"
20
Количество участников программы "Дорожная карта занятости 2020"
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление занятости и координации социальных программ акимата Жамбылской области"
21
Количество трудоустроенных безработных
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление занятости и координации социальных программ акимата Жамбылской области"
22
Количество трудоустроенных инвалидов, состоящих на учете в качестве безработных
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление занятости и координации социальных программ акимата Жамбылской области"
Социальное обеспечение
23
Социальная поддержка инвалидов
Ежегодно
Декабрь текущего года
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление занятости и координации социальных программ акимата Жамбылской области"
24
Оказание специальных социальных услуг престарелым, инвалидам в медико-социальных учреждениях
Ежеквартально
Постоянно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление занятости и координации социальных программ акимата Жамбылской области"
25
Количество получателей социальной помощи
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление занятости и координации социальных программ акимата Жамбылской области"
26
Количество получателей возмещения затрат на обучение на дому детей инвалидов
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление занятости и координации социальных программ акимата Жамбылской области"
27
Количество получателей единовременной социальной помощи на возмещение затрат за приобретение, установку или поверку индивидуальных приборов учета горячего и (или) холодного водоснабжения
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление занятости и социальных программ Жамбылской области"
28
Количество получателей адресной социальной помощи
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление занятости и координации социальных программ акимата Жамбылской области"
29
Количество получателей пособий на детей до 18 лет
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление занятости и координации социальных программ акимата Жамбылской области"
30
Количество получателей жилищной помощи
Ежемесячно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление занятости и координации социальных программ акимата Жамбылской области"
Культура
31
Афиша мероприятий на предстоящий месяц
Ежемесячно
До 30-го ежемесячно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации акимата Жамбылской области"
32
Список памятников истории и культуры Жамбылской области
Один раз в год
До 10 февраля ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации акимата Жамбылской области"
33
Учреждения культуры Жамбылской области
Один раз в год
До 10 февраля ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации акимата Жамбылской области"
34
Перечень оказываемых государственных услуг
Один раз в год
До 10 февраля ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации акимата Жамбылской области"
Туризм
35
Достопримечательности Жамбылской области
Ежегодно
10 января ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Жамбылской области"
36
Количество туристских объектов
Ежегодно
10 января ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Жамбылской области"
37
Туристские маршруты
Ежегодно
10 января ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Жамбылской области"
Физическая культура и спорт
38
Спортивные объекты Жамбылской области
Ежегодно
До 10 января ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта акимата Жамбылской области"
39
Подведомственные организации Управления физической культуры и спорта Жамбылской области
Ежегодно
До 10 января ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта акимата Жамбылской области"
40
Спортивные частные организации
Ежегодно
Ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта акимата Жамбылской области"
41
Проведение и участие на учебно-тренировочных сборах и соревнованиях спортсменов
Ежемесячно
До 10 января ежемесячно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта акимата Жамбылской области"
42
Спортивные новости
Еженедельно
Еженедельно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта акимата Жамбылской области"
Здравоохранение
43
Территория обслуживания поликлиник
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление здравоохранения акимата Жамбылской области"
44
Больницы
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление здравоохранения акимата Жамбылской области"
45
Поликлиники
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление здравоохранения акимата Жамбылской области"
46
Родильные дома
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление здравоохранения акимата Жамбылской области"
47
Детские санатории
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление здравоохранения акимата Жамбылской области"
48
Перечень диспансеров
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление здравоохранения акимата Жамбылской области"
49
Перечень оказываемых государственных услуг
Ежегодно
К 10 числу после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление здравоохранения акимата Жамбылской области"
Недвижимость
50
Список граждан, состоящих на учете нуждающихся в жилье
Ежеквартально
К 1 первому числу отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Акимат города Тараз
51
Список граждан, получивших жилье из коммунального жилищного фонда
по мере распределения жилья
Постоянно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Акимат города Тараз
52
Полезная информация (перечень документов для постановки на учет и для перерегистрации очередности; категория граждан, имеющих право встать на учет и другая информация касательно очередности)
один раз в год
ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Акимат города Тараз
53
Список граждан, сдавших документы в рамках Программы развития регионов до 2020 года по направлениям "Жилье для всех категорий населения", "Жилье для молодых семей"
ежеквартально
К 10 числу по мере поступления жилья
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Акимат города Тараз
54
Список лиц, получивших арендное жилье с правом выкупа в рамках Программы развития регионов до 2020 года по направлениям "Жилье для всех категорий населения", "Жилье для молодых семей"
Ежеквартально
К 10 числу по мере реализации квартир
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Акимат города Тараз
55
Перечень органов управления объектами кондоминиумов Жамбылской области
1 раз в год
10 января ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Акимат города Тараз
Экология
56
Информация по вывозу коммунальных отходов (список мусоровывозящих организации и обслуживаемых ими участков)
Два раза в год

Жыл сайын 15 қаңтар және 15 шілде
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
57
Коммуналдық меншікте тұрған фонтандар бойынша ақпарат
Жылына бір рет
Жыл сайын 1 ақпан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
58
Аумақтарды көгалдандыру бойынша ақпарат
Тоқсан сайын
Жыл сайын айдың 1 жұлдызына
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
59
Жамбыл облысының су нысандары бойынша ақпарат
Жылына бір рет
Жыл сайын 1 ақпан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қаржы
60
Жамбыл облысы бюджетінің орындалуы бойынша ақпарат
Тоқсан сайын
Есепті айдан кейінгі айдың 1 жұлдызына
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
61
Азаматтық бюджет бойынша есеп
Жылына екі рет
Бюджеттің орындалуы туралы есеп бекітілгеннен кейінгі ай ішінде
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
62
Жекешелендіру бойынша ақпарат
Қажеттілігіне қарай
Қажеттілігіне қарай
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
63
Мүлікті жария ету бойынша ақпарат
Айына бір рет
Есепті айдан кейінгі айдың 1 жұлдызына
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
64
Коммуналдық меншік нысандарын сенімді басқаруға және жалға беру конкурстары туралы хабарландырулар
Қажеттілігіне қарай
Қажеттілігіне қарай
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жастар саясаты
65
Жоғары оқу орындарының тізбесі
Жылына бір рет
20 қыркүйек
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жастар саясаты мәселелері басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
66
Жамбыл облысының жоғары оқу орындарында оқитындардың саны
Жылына бір рет
20 қыркүйек
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жастар саясаты мәселелері басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
67
Жамбыл облысының жоғары оқу орындарының түлектерінің саны
Жылына бір рет
20 тамыз
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жастар саясаты мәселелері басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
68
Жамбыл облысының жоғары оқу орындарының жатақханаларының саны
Жылына бір рет
20 қыркүйек
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жастар саясаты мәселелері басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
69
Жамбыл облысында жұмыс істейтін жастар ұйымдарының саны
Жылына бір рет
20 ақпан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жастар саясаты мәселелері басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
Жастар саясаты саласындағы әлеуметтік маңызды жобаларды іске асыру
Жылына бір рет
20 желтоқсан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жастар саясаты мәселелері басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауыл шаруашылығы
71
Ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерінің кеңейтілген жәрмеңкелері
Сәуір-қазан
Тоқсан сайын, келесі айдың 5 жұлдызына дейін
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
72
"Демалыс күндері" жәрмеңкелері
Апта сайын
Тоқсан сайын, келесі айдың 5 жұлдызына дейін
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
73
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды аттестаттау
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын, келесі айдың 5 жұлдызына дейін
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
74
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізбесі
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын, келесі айдың 5 жұлдызына дейін
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ішкі саясат
75
Жамбыл облысының бұқаралық ақпарат құралдарының тізбесі
Жылына бір рет
Жыл сайын 10 қаңтар
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
76
Жамбыл облысының саяси партияларының тізімі
Жылына бір рет
Жыл сайын 10 қаңтар
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
77
Үкіметтік емес ұйымдар тізімі
Жылына бір рет
Жыл сайын 10 қаңтар
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сәулет және қалақұрылысы
78
Тараз қаласының бас жоспары
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын, келесі айдың 5 жұлдызына дейін
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тілдерді дамыту, архивтер және құжаттама
79
Жамбыл облысының көшелері
Жыл сайын
Іс жүзінде
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің тілдерді дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
Тілдерді дамыту және насихаттау ойынша атқарылып отырған іс-шаралар
Жыл сайын
Іс жүзінде
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің тілдерді дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
81
Архив қорлары
Жыл сайын
Іс жүзінде
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің тілдерді дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы
82
Ескертулер тізілімі
Ай сайын
Ай сайын
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
83
Аттестатталған сарапшылар тізілімі
Ай сайын
Ай сайын
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кәсіпкерлік
84
"Бизнестің жол картасы- 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасын іске асыру
Ай сайын
Есепті кезеңнің 5 жұлдызына дейін
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жолдар
85
Көшелерді жалғастыру
Жылына бір рет
20 желтоқсан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
86
Автомобиль жолдары
Жылына бір рет
20 желтоқсан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құрылыс
87
Білім нысандарының құрылысы және сейсмокүшейтілуі
Жылына екі рет
Жыл сайын 10 сәуір және 10 қазан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
88
Денсаулық сақтау нысандарының құрылысы және сейсмокүшейтілуі
Жылына екі рет
Жыл сайын 10 сәуір және 10 қазан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
89
Әлеуметтік мәндегі өзге нысандар құрылысы
Жылына екі рет
Жыл сайын 10 сәуір және 10 қазан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
90
Тұрғын үй құрылысы
Жылына екі рет
Жыл сайын 10 сәуір және 10 қазан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
91
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
Жылына екі рет
Жыл сайын 10 сәуір және 10 қазан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Дін
92
Тіркелген діни ұйымдар мен олардың филиалдарының тізімі
Жылына екі рет
Жыл сайын 10 қаңтар және 10 шілде
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің дін істері басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
93
Діни оқу орындарының тізімі
Жылына бір рет
Жыл сайын 30 маусым
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің дін істері басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жер мәселелері
94
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қою
Жылына бір рет
10 желтоқсан
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Отбасы
95
Азаматтық хал актілерін тіркеу
Ай сайын
5 жұлдызына дейін
Ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
Жамбыл облысы аудандарының және Тараз қаласының әкімдері аппараттары

К 15 января и к 15 июля ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"
57
Информация по фонтанам, находящимся в коммунальной собственности
Один раз в год
К 1 февраля ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"
58
Информация по озеленению территории
Ежеквартально
к 1 числу месяца ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"
59
Информация по водным объектам Жамбылской области
Один раз в год
К 1 февраля ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"
Финансы
60
Информация по исполнению бюджета Жамбылской области
Ежеквартально
К 1 числа месяца следующего за отчетным
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление финансов акимата Жамбылской области"
61
Отчет по гражданскому бюджету
Два раза в год
В течение месяца после утверждения отчета об исполнении бюджета
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление финансов акимата Жамбылской области"
62
Информация по приватизации
По мере необходимости
По мере необходимости
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление финансов акимата Жамбылской области"
63
Информация по легализации имущества
Раз в месяц
1 числа месяца следующего за отчетным
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление финансов акимата Жамбылской области"
64
Объявления о конкурсах на доверительное управление и аренду объектов коммунальной собственности
По мере необходимости
По мере необходимости
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление финансов акимата Жамбылской области"
Молодежная политика
65
Перечень высших учебных заведений области
Один раз в год
20 сентября
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление по вопросам молодежной политики акимата Жамбылской области"
66
Количество обучающихся в высших учебных заведений Жамбылской области
Один раз в год
20 сентября
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление по вопросам молодежной политики акимата Жамбылской области"
67
Количество выпускников высших учебных заведений Жамбылской области
Один раз в год
20 августа
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление по вопросам молодежной политики акимата Жамбылской области"
68
Количество общежитий высших учебных заведений Жамбылской области
Один раз в год
20 сентября
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление по вопросам молодежной политики акимата Жамбылской области"
69
Количество молодежных организаций
Один раз в год
20 февраля
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление по вопросам молодежной политики акимата Жамбылской области"
70
Реализация социально-значимых проектов в сфере молодежной политики
Один раз в год
20 декабря
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление по вопросам молодежной политики акимата Жамбылской области"
Сельское хозяйство
71
Расширенные ярмарки сельхозтоваропроизводителей
Апрель-октябрь
Ежеквартально, до 5 числа следующего месяца
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области"
72
Ярмарки "выходного дня"
Еженедельно
Ежеквартально, до 5 числа следующего месяца
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области"
73
Аттестация физических и юридических лиц, осуществляющих предпринимательскую деятельность в области ветеринарии (вопросы)
Ежеквартально
Ежеквартально, до 5 числа следующего месяца
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области"
74
Перечень оказываемых государственных услуг
Ежеквартально
Ежеквартально, до 5 числа следующего месяца
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области"
Внутренняя политика
75
Перечень средств массовой информации Жамбылской области
Один раз в год
К 10 января ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление внутренней политики акимата Жамбылской области"
76
Список политических партий Жамбылской области
Один раз в год
К 10 января ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление внутренней политики акимата Жамбылской области"
77
Список неправительственных организаций
Один раз в год
К 10 января ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление внутренней политики акимата Жамбылской области"
Архитектура и градостроительство
78
Генеральный план города Тараз
Ежеквартально
Ежеквартально, до 5 числа следующего месяца
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление архитектуры и градостроительства акимата Жамбылской области"
Развитие языков, архивов и документации
79
Улицы Жамбылской области
Ежегодно
По факту
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление по развитию языков акимата Жамбылской области"
80
Проводимые мероприятия по развитию и пропоганде языков
Ежегодно
По факту
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление по развитию языков акимата Жамбылской области"
81
Архивные фонды
Ежегодно
По факту
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление по развитию языков акимата Жамбылской области"
Государственный архитектурно-строительного контроль
82
Реестр уведомлений
Ежемесячно
ежемесячно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление Государственного архитектурно-строительного контроля акимата Жамбылской области"
83
Реестр аттестованных экспертов
Ежемесячно
ежемесячно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление Государственного архитектурно-строительного контроля акимата Жамбылской области"
Предпринимательство
84
Реализация Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Ежемесячно
До 5 числа после отчетного периода
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития акимата Жамбылской "области
Дорога
85
Пробивка улиц
Один раз в год
20 декабря
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление строительства, автомобильных дорог и пассажирского транспорта акимата Жамбылской области"
86
Автомобильные дороги
Один раз в год
20 декабря
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление строительства, автомобильных дорог и пассажирского транспорта акимата Жамбылской области"
Строительство
87
Строительство и сейсмоусиление объектов образования
Два раза в год
10 апреля и 10 октября ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление строительства, автомобильных дорог и пассажирского транспорта акимата Жамбылской области"
88
Строительство и сейсмоусиление объектов здравоохранения
Два раза в год
10 апреля и 10 октября ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление строительства, автомобильных дорог и пассажирского транспорта акимата Жамбылской области"
89
Строительство прочих объектов социального назначения
Два раза в год
10 апреля и 10 октября ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление строительства, автомобильных дорог и пассажирского транспорта акимата Жамбылской области"
90
Строительство жилых домов
Два раза в год
10 апреля и 10 октября ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление строительства, автомобильных дорог и пассажирского транспорта акимата Жамбылской области"
91
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Два раза в год
10 апреля и 10 октября ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление строительства, автомобильных дорог и пассажирского транспорта акимата Жамбылской области"
Религия
92
Список зарегистрированных религиозных объединений и их филиалов
Два раза в год
10 января и 10 июля ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление по делам религий акимата Жамбылской области
93
Список духовных учебных заведений
Один раз в год
30 июня ежегодно
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление по делам религий акимата Жамбылской области"
Земельные вопросы
94
Изъятие земельных участков для государственных нужд
Один раз в год
10 декабря
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Коммунальное государственное учреждение "Управление земельных отношений акимата Жамбылской области"
Семья
95
Регистрация актов гражданского состояния
Ежемесячно
до 5 числа
Через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Аппараты акимов районов и города Тараз Жамбылской области