"Тараз қаласында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы №3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 шілдедегі № 510 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 шілдеде № 3143 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тараз қаласында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы №3 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің тіркеу тізілімінде №2908 болып тіркелген, 2016 жылдың 20 қаңтардағы №3 (1291) "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
Аталған қаулының қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в постановление акимата города Тараз №3 от 11 января 2016 года "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Тараз"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 27 июля 2016 года № 510. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 июля 2016 года № 3143
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Тараз от 11 января 2016 года за №3 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2908, опубликовано 20 января 2016 года в газете "Жамбыл-Тараз" №3 (1291)) следующие изменения:
Приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Жақсылық Мырзабекұлы Сапаралиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
Тараз қаласы әкімдігінің 2016
жылғы 27 шілдедегі №510
қаулысына қосымша
Тараз қаласында 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Республикалық нысаналы трансферт тер есебінен (орын)
Жергілікті бюджет есебінен (орын)
Республикалық нысаналы трансферт тер есебінен (теңге)
Республика лық бюджет есебінен қаржылана тын балабақшалар мен шағын орталықтарға қосымша жергілікті бюджет есебінен қарастырыл ған қаражат (теңге)
Жергі лікті бюджет есебі нен (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Толық күндік шағын орталықтар

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз Сапаралиева Жаксылыка Мырзабековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
Приложение
к постановлению акимата города
Тараз
от 27 июля 2016 года №510
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Тараз
Наименование
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе финансируемых
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых
Размер родительской платы в месяц (тенге)
За счет республиканских целевых трансфертов
За счет местно го бюджета
За счет респуб ликанс ких целевых транс фертов (тенге)
Дополнительная сумма из местного бюджета к детским садам и миницентрам, финансируемых из республиканского бюджета (тенге)
За счет местного бюджета (тенге)
Государственные дошкольные организации
Мини-центр с полным днем пребывания