Тарифті белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 572 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 тамыздағы № 3155 қаулысы. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 20 маусымдағы №469 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 20.06.2017 № 469 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына және "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасын Заңының 19-бабына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласындағы жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауда жол жүру тарифі барлық жолаушылар үшін - 55 (елу бес) теңге;
- мектеп оқушыларына (1-11 сынып) – 25 (жиырма бес) теңге;
- оқушылардың айлық бірыңғай жүру билеті – 900 (тоғыз жүз) теңге болып бекітілсін.
2. Тараз қаласы әкімдігінің төмендегі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"Тарифті белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 08 желтоқсандағы № 1145 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2434 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 175 "Ақ Жол" газетінде жарияланған).
"Тарифті белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 08 желтоқсандағы № 1145 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 247 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2588 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 наурыздағы № 13 (1248) "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Жақсылық Мырзабекұлы Сапаралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы
Б. Нарбаев
"26" тамыз 2016 жыл

Об установлении тарифов
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 26 августа 2016 года № 572. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 августа 2016 года № 3155. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 20 июня 2017 года № 469
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 20.06.2017 № 469 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф за проезд на регулярных автомобильных перевозках пассажиров и багажа в городе Тараз для всех пассажиров – 55 (пятьдесят пять) тенге;
- для учащихся школ (1-11 классы) – 25 (двадцать пять) тенге;
- месячный проездной билет для учащихся – 900 (девятьсот) тенге.
2. Признать утратившим силу нижеследующие постановления акимата города Тараз:
Постановление акимата города Тараз от 08 декабря 2014 года № 1145 "Об установлении тарифов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2434, опубликовано 25 декабря 2014 года в газете "Знамя Труда" № 142).
Постановление акимата города Тараз от 26 марта 2015 года № 247 "О внесении изменений в постановление акимата города Тараз от 08 декабря 2014 года № 1145 "Об установлении тарифов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2588, опубликовано 27 марта 2015 года в газете "Жамбыл-Тараз" № 13 (1248).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Тараз Сапаралиева Жаксылыка Мырзабековича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Таразского
городского маслихата
Б. Нарбаев
"26" августа 2016 года