"Тараз қаласы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 2-4 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 8-9 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 қыркүйекте № 3158 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 25-4 шешімімен
Ескерту. Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 28.11.2017 № 25-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тараз қаласы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 2-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3054 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 мамырдағы № 19 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген, шешіммен бекітілген Тараз қаласы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидалары:
10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Мерзімді әлеуметтік көмек 1 айлық есептік көрсеткіш көлемінде мұқтаж адамдарға қалалық бағыттағы жолаушылар көлiгiнде жол жүруге өтемақы ұсынылады:
өтініш жасаған тоқсанның алдындағы Жамбыл облысы бойынша белгіленген тоқсандағы күнкөріс деңгейінің 10 еселік шамасынан аспайтын орташа табысы бар Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне;
өтініш жасаған тоқсанның алдындағы Жамбыл облысы бойынша белгіленген тоқсандағы күнкөріс деңгейінің 3 еселік шамасынан аспайтын орташа табысы бар "Алтын алқа", "Күміс алқа", "Батыр ана", "І-ші дәрежелі Даңқты аналар", "ІІ-ші дәрежелі Даңқты аналар" алқылармен марапатталған көп балалы аналарға, І-топ мүгедектеріне, нашар көретін ІІ- топ мүгедектеріне, Ауған соғысының, Чернобыль Атом электростанциясы апатын жоюға қатысушыларына және мүгедектеріне, олардың жесірлеріне, сонымен қатар, ядролық сынақтар мен жаттығуларға тiкелей қатысқан адамдарға.
Мерзімді әлеуметтік көмек алу үшін өтініш беруші (немесе оның заңды өкілі) өтінішке қоса мынадай құжаттарды тапсырады:
жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
тұрғылықты тұратын жері бойынша тіркелгенін растайтын құжат (мекенжай анықтамасы);

О внесении дополнении в решение Таразского городского маслихата от 16 апреля 2016 года №2-4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по городу Тараз"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 5 сентября 2016 года № 8-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 сентября 2016 года № 3158. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2017 года № 25-4
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 28.11.2017 № 25-4 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 16 апреля 2016 года № 2-4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по городу Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3054, опубликовано 11 мая 2016 года в газете "Жамбыл Тараз" № 19) следующие дополнения:
Правила оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по городу Тараз утвержденных указанным решением:
дополнить пунктом 10-1:
"10-1. Периодическая социальная помощь в размере 1 месячного расчетного показателя предоставляется нуждающимся для компенсации по оплате проезда на маршрутах городского пассажирского транспорта:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны со среднедушевым доходом не превышающего 10 кратного минимального прожиточного уровня, сложившегося по Жамбылской области в квартале, предшествующего квартала обращения;
многодетным матерям награжденными подвесками "Алтын алка", "Кумис алка", "Матери героини", "Материнская слава І-ой степени", "Материнская слава ІІ-ой степени", инвалидам І-группы, слабовидящим инвалидам ІІ-группы, участникам и инвалидам войны в Афганистане и ликвидации катастрофы на Чернобыльской Атомной электростанции, их вдовам, а также лицам, участвовавшим непосредственно в ядерных испытаниях и учениях со среднедушевым доходом не превышающего 3 кратного минимального прожиточного уровня, сложившегося по Жамбылской области в квартале, предшествующего квартала обращения.
Для получения периодической социальной помощи заявитель (либо его законный представитель) к заявлению предоставляет следующие документы:
копия документа, удостоверяющий личность;
документ, подтверждающий регистрацию по постоянному месту
жительства (адресная справка);

"Медициналық-әлеуметтік сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 44 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10589 болып тіркелген) бекітілген нысан бойынша мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмесі (мүгедектер үшін) немесе санатын растайтын құжаттың көшірмесі;
банк шотының нөмірі туралы мәліметтерді растайтын құжаттың көшірмесі;
табысы туралы мәлімет.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының білім беру, денсаулық сақтау, мәдениет, жастар саясаты және әлеуметтік орта жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Нарбаев

копия справки об инвалидности по форме, утвержденной приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 30 января 2015 года №44 "Об утверждении Правил проведения медико-социальной экспертизы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10589) (для инвалидов) либо копия документа подтверждющий категорию;
копия документа, подтверждающий сведения о номере банковского счета;
сведения о доходах.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по образованию, здравоохранению, культуре, молодежной политике и социальной сфере.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Нарбаев