Тараз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 892 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қаңтарда № 3287 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тараз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Тараз қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөлімшесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Тараз қаласы әкімі аппаратының персоналды басқару бөлімшесі, Тараз қаласы әкімі аппаратының кеңсе бөлімшесі, "Тараз қаласы әкімдігінің ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Жандос Сәрсенбайұлы Өмірзақовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
Тараз қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 892 қаулысына қосымша
Тараз қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі:
1. "Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 38 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді тіркеу тізілімінде № 2531 болып тіркелген, 2015 жылдың 25 ақпандағы № 8 (1243) "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған).
2. "Тараз қаласы әкімдігінің ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 51 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді тіркеу тізілімінде № 2541 болып тіркелген, 2015 жылдың 11 наурыздағы № 11 (1246) "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Тараз
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 28 декабря 2016 года № 892. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 января 2017 года № 3287
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Тараз согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственно-правовому подразделению аппарата акима города Тараз в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Тараз.
3. Подразделению управления персоналом аппарата акима города Тараз, подразделению канцелярии аппарата акима города Тараз, коммунальному государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата города Тараз" в установленном законодательством порядке обеспечить принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Умирзакова Жандоса Сарсенбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
Приложение к постановлению
акимата города Тараз
от 28 декабря 2016 года № 892
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Тараз
1. Постановление акимата города Тараз от 16 января 2015 года № 38 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Тараз Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2531, опубликовано 25 февраля 2015 года в газете "Жамбыл-Тараз" № 8 (1243).
2. Постановление акимата города Тараз от 26 января 2015 года № 51 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел ветеринарии акимата города Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2541, опубликовано 11 марта 2015 года в газете "Жамбыл-Тараз" № 11 (1246).

3. "Тараз қаласы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 274 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді тіркеу тізілімінде № 3060 болып тіркелген, 2016 жылдың 18 мамырдағы № 20 (1308) "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған).

3. Постановление акимата города Тараз от 19 апреля 2016 года № 274 "Об утверждении Регламента акимата города Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3060, опубликовано 18 мая 2016 года в газете "Жамбыл-Тараз" № 20 (1308).