"Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйекте № 45-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 2-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 маусымда № 3116 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы №26-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 22.05.2018 №26-7 (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 45-3 шешіміне (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде №2792 болып тіркелген, 2015 жылы 7 қазанда "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің кіріспесіндегі "387 бабының 1-1 тармағына" деген сөздер "386 бабының 5 тармағына" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарлатылсын.".
2. Осы шешімнің орындалуын және интернет ресурстарында жариялауын бақылау аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихаты хатшысы:
Ө. Ботаев Р. Бегалиев

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 3 сентября 2015 года № 45-3 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 19 мая 2016 года № 2-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 июня 2016 года № 3116. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 22 мая 2018 года № 26-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 22.05.2018 № 26-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 3 сентября 2015 года № 45-3 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2792, опубликовано 7 октября 2015 года в газете "Шұғыла-Радуга") следующие изменения:
в преамбуле указанного решение слово "пунктом 1-1 статьи 387" заменить словами "пунктом 5 статьи 386";
в пункте 1 внесено изменение на казахском языке, текст на русском не меняется.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
О.Ботаев Р.Бегалиев