"2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы № 7-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қазанда № 3195 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы қазандағы № 5-6 шешімі (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3175 болып тіркелген) негізінде Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2878 болып тіркелген, 2016 жылдың 5 қаңтарында № 2-3-4 (8559) аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 205 592" деген сандар "7 379 424" деген сандармен ауыстырылсын;
"607 534" деген сандар "635 445" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 146" деген сандар "9 632" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 542" деген сандар "9 282" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 592 370" деген сандар "6 725 065" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50-3 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 26 октября 2016 года № 7-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 октября 2016 года № 3195
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 7 октября 2016 года № 5-6 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3175) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50-3 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2878, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір" - "Новая жизнь" от 5 января 2016 года № 2-3-4 (8559)) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 205 592" заменить цифрами "7 379 424";
цифры "607 534" заменить цифрами "635 445";
цифры "4 146" заменить цифрами "9 632";
цифры "1 542" заменить цифрами "9 282";
цифры "6 592 370" заменить цифрами "6 725 065";
в подпункте 2):

"7 778 659" деген сандар "7 952 491" деген сандармен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым , аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "7 778 659" заменить цифрами "7 952 491";
Приложение 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 и 3 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

145278
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
125603
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15154
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
55721
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13914
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17081
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
23533
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
204933
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
204933
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
430852
464
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімнің аппараты
3388
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3388
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
323421
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
91308
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13654
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1250
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4147
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18516
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2419
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
28943
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
125000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
32719
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5465
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102496
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29281

145278
464
Отдел образования района (города областного значения)
125603
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15154
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
55721
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13914
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17081
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
23533
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
204933
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего образования
204933
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
430852
464
Отдел образования района (города областного значения)
3388
003
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3388
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
323421
002
Программа занятости
91308
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13654
005
Государственная адресная социальная помощь
1250
006
Оказание жилищной помощи
4147
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18516
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2419
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28943
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
125000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32719
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
5465
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102496
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29281

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16117
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
16117
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
573067
Жуалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 26 қазандағы
№ 7-3 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 50-3 шешіміне 5 қосымша
2016 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001. "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
005. "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру".

452
Отдел финансов района (города областного значения
16117
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
16117
08
Используемые остатки бюджетных средств
573067
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 7-3 от 26 октября
2016 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 50-3 от
24 декабря 2015 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2016 год
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа".
005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности".

040. "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру".
014. "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
009. "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету".
011. "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру".
008. "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру".
022. "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары".
027. "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов".
014. "Организация водоснабжения населенных пунктов"
009. "Обеспечение санитарии населенных пунктов".
011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов".
008. "Освещение улиц населенных пунктов".
022. "Капитальные расходы государственного органа".
027. "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020".
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима аула Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"

822
2
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
367
3
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
225
4
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1213
5
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12403
6
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
226
7
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
545
8
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1672
9
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
805
10
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
516
11
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
506
12
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1508
13
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
477
14
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1463

822
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Актюбинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
367
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
225
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
1213
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима ауыла Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"
12403
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
226
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
545
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
1672
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
805
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
516
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
506
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
1508
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
477
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
1463