Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 418 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 3282 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес Т. Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Өмірзақов Мұратбек Тоқсанбайұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Айтақов
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 418 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізімі.
1. "Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 510 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2455 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 қаңтарында № 8 (7052), 2015 жылғы 27 қаңтарында № 11 (7055) "Құлан таңы" газетінде жарияланған);
2. "Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 522 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2504 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 ақпанында № 19 (7063), 2015 жылғы 27 ақпанында № 20 (7063) "Құлан таңы" газетінде жарияланған);
3. "Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 54 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2595 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірінде № 36 (7080) "Құлан таңы" газетінде жарияланған);
4. "Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 516 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2468 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қаңтарында № 12 (7056), 2015 жылғы 13 ақпанында № 16 (7060) "Құлан таңы" газетінде жарияланған).

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата района Т. Рыскулова
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 22 декабря 2016 года № 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 января 2017 года № 3282
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата района Т. Рыскулова согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Умирзакова Муратбека Токсанбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Айтаков
Приложение к постановлению
акимата района Т. Рыскулова
№ 418 от 22 декабря 2016 года
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района.
1. Постановление акимата района Т. Рыскулова от 11 декабря 2014 года № 510 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел занятости и социанльных программ акимата района Т. Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2455, опубликовано в газете "Кулан Таны" 16 января 2015 года № 8 (7052), 27 января 2015 года № 11 (7055).
2. Постановление акимата района Т. Рыскулова от 29 декабря 2014 года № 522 "Об утверждении Регламента акимата района Т. Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2504, опубликовано в газете "Кулан Таны" 24 февраля 2015 года № 19 (7063), 27 февраля 2015 года № 20 (7064).
3. Постановление акимата района Т. Рыскулова от 27 февраля 2015 года № 54 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел ветеринарии акимата района Т. Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2595, опубликовано в газете "Кулан Таны" 24 апреля 2015 года № 36 (7080).
4. Постановление акимата района Т. Рыскулова от 11 декабря 2014 года № 516 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Отдел образования акимата района Т. Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2468, опубликовано в газете "Кулан Таны" 30 января 2015 года № 12 (7056), 13 февраля 2015 года № 16 (7060).