Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 05/01 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 тамыздағы № 58/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 қыркүйекте № 3951 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 06/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 27.01.2017 № 06/04 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірінің, қаржы Ұлттық экономика министірліктерімен келісілген 2014 жылғы 19 қарашадағы "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 3-1/600 бұйрығы, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9987 болып тіркелген) және Қарағанды облыстық Мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі №29 "Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы XL сессиясының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 452 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" II сессияның шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3781 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 05/01 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3654 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 ақпандағы № 30 (22 133) "Орталық Қазақстан" және 2016 жылғы 16 ақпандағы № 20 (21 965) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, 2016 жылдың 12 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
нұсқалған қаулының 3 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 26 января 2016 года № 05/01 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
Постановление акимата Карагандинской области от 4 августа 2016 года № 58/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 сентября 2016 года № 3951. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 27 января 2017 года № 06/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 27.01.2017 № 06/04 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства, согласованного министерствами финансов и национальной экономики Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9987) и решения II сессии Карагандинского областного маслихата от 28 апреля 2016 года № 29 "О внесении изменений в решение XL сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 452 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 26 января 2016 года № 05/01 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3654, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 16 февраля 2016 года за № 30 (22 133), "Индустриальная Караганда" от 16 февраля 2016 года за № 20 (21 965), в информационно-правовой системе "Әділет" 12 февраля 2016 года) следующее изменение:
приложение 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Қарағанды облысының әкімі Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким
Карагандинской области
Н. Абдибеков
Приложение
к постановлению акимата Карагандинской области