Теміртау қаласында есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау бойынша коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 90/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 желтоқсанда № 4061 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы "Есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 292 бұйрығына сәйкес (нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11017 болып тіркелген) Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласында есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау бойынша коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары бір адамға 398 литр/тәулік көлемінде бекітілсін.
2. "Теміртау қаласында есепке алу аспаптары жок тұтынушылар үшін сумен жабдықтау бойынша коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 81/05 каулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Әбдібеков

Об утверждении нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в городе Темиртау
Постановление акимата Карагандинской области от 9 декабря 2016 года № 90/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 декабря 2016 года № 4061
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 292 "Об утверждении Типовых правил расчета норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей, не имеющих приборов учета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11017) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить норму потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в городе Темиртау, в объеме 398 литров/сутки на одного человека.
2. Отменить постановление акимата Карагандинской области от 16 ноября 2016 года № 81/05 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в городе Темиртау".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Абдибеков