Жаңаарқа ауданы аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 32/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 сәуірде № 3763 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 53/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 21.05.2020 № 53/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Енбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, аудан әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымындағы № 49/01 "Жаңаарқа ауданында азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2694 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 тамызында № 34 (9628) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) және Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 82/01 "Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымындағы "Жаңаарқа ауданы аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" № 49/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2828 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 желтоқсанында № 54 (9648) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда жарияланған) қүші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Юржан Асанұлы Бекқожинге жүктелсін.

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жанааркинского района
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 6 апреля 2016 года № 32/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 апреля 2016 года № 3763. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 21 мая 2020 года № 53/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 21.05.2020 № 53/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жанааркинского района, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района от 26 июня 2014 года № 49/01 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2694, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 2 августа 2014 года № 34 (9628)) и постановление акимата Жанааркинского района от 3 ноября 2014 года № 82/01 "О внесении изменения в постановление акимата Жанааркинского района от 26 июня 2014 года № 49/01 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2828, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 6 декабря 2014 года № 54 (9648), в информационно-правовой системе "Әділет" 12 декабря 2014 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Беккожина Юржана Асановича.

4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудан мәслихатының
хатшысы
К. Имантусупов _____________
4 сәуір 2016 жыл
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 6 сәуірдегі
№ 32/02 қаулысына
қосымша
Жаңаарқа ауданы аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласы бойынша:
1) бөлім меңгерушісі;
2) кеңесші;
3) әлеуметтік қызметкер;
4) бухгалтер;
5) жұмыспен қамту Орталығының директоры;
6) жұмыспен қамту Орталығының маманы.
2. Білім беру саласы бойынша:
1) басшы;
2) басшының орынбасары;
3) психолог;
4) барлық мамандық бойынша оқытушылар;
5) медбике;
6) кіші медициналық қызметкер;
7) тәлімгер;
8) балабақша меңгерушісі;
9) тәрбиеші;
10) әдіскер-психолог;
11) ән-күй маманы;
12) көркемдік студия үйірмесінің жетекшісі;
13) шаруашылық басқарушы;
14) бухгалтер;
15) әдіскер;
16) заңгер-кеңесші;
17) интернат меңгерушісі;
18) экономист;
19) тәрбиешінің көмекшісі;
20) емдәм медбикесі;
21) іс жүргізуші.
3. Мәдениет саласы бойынша:
1) басшы;
2) басшының орынбасары;
3) басшының көмекшісі;
4) көркемдік жетекші;
5) сектор меңгерушісі;
6) кітапханашы;
7) әдіскер;
8) библиограф;
9) аймақтану бөлімінің редакторы;
10) кітап қорын есепке алу маманы;
11) дыбыс режиссеры;
12) хореограф;
13) музыкалық жетекші;
14) концертмейстер;
15) нұсқаушы;
16) жастармен жұмыс бойынша маман;
17) клуб меңгерушісі;
18) оркестр жетекшісі;
19) барлық түрлер шебері;
20) шаруашылық бөлімінің басқарушысы;
21) суретші;
22) бухгалтер;
23) экономист;
24) кассир;
25) билет контролеры;
26) іс жүргізуші;
27) кадр жөніндегі инспекторы;
28) техник-электрик;
29) дыбыс операторы;
30) жарық операторы;
31) заңгер-кеңесші.
4. Ветеринария саласы бойынша:
1) ветеринариялық мал дәрігері;
2) ветеринариялық фельдшер;
3) бухгалтер;
4) экономист.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь
районного маслихата
К. Имантусупов _________
4 апреля 2016 года
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 6 апреля 2016 года
№ 32/02
Перечень
должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жанааркинского района
1. В сфере социального обеспечения:
1) заведующий отделением;
2) консультант;
3) социальный работник;
4) бухгалтер;
5) директор Центра занятости;
6) специалист Центра занятости.
2. В сфере образования:
1) руководитель;
2) заместитель руководителя;
3) психолог;
4) преподаватели по всем специальностям;
5) медсестра;
6) младший медицинский служащий;
7) куратор;
8. заведующий детского сада;
9) воспитатель;
10. методист-психолог;
11) специалист музыки;
12) руководитель кружка художественной студии;
13) заведующий хозяйством;
14) бухгалтер;
15) методист;
16) юрист–консультант;
17) заведующий интерната;
18) экономист;
19) помощник воспитателя;
20) медсестра по диете;
21) делопроизводитель.
3. В сфере культуры:
1) руководитель;
2) заместитель руководителя;
3) помощник руководителя;
4) художественный руководитель;
5) заведующий сектором;
6) библиотекарь;
7) методист;
8) библиограф;
9) редактор регионального отдела;
10) специалист учета книжного фонда;
11) звуковой режиссер;
12) хореограф;
13) музыкальный руководитель;
14) концертмейстер;
15) инструктор;
16) специалист по работе с молодежью;
17) заведующий клубом;
18) руководитель оркестра;
19) мастер по всем видам;
20) заведующий отделом хозяйства;
21) художник;
22) бухгалтер;
23) экономист;
24) кассир;
25) контролер билетов;
26) делопроизводитель;
27) инспектор по кадрам;
28) техник – электрик;
29) оператор звукозаписи;
30) оператор световой аппаратуры;
31) юрист–консультант.
4. В сфере ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер;
3) бухгалтер;
4) экономист.