2016 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 87/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 қазанда № 3974 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өзiнiң қолданылуы тоқтатылады
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысанына және ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда қызметкерлердің тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 2%-дан 4%-ға дейінгі көлемде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қанат Шұбайұлы Қожықаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Омаров
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2016 год
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 21 сентября 2016 года № 87/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 октября 2016 года № 3974. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2% до 4% для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кожыкаева Каната Шубаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Г. Омаров
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района

2016 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 87/01 қаулысына
қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін
ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Қызметкер
лердің тізімдік саны
Квота көлемі (% қызметкер
лердің тізімдік
санынан)
Мүгедектер
үшін жұмыс орындары
ның саны
1.
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің Жаңаарқа ауданының білім бөлімінің "О.Жұмабеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы Тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

от 21 сентября 2016 года
№ 87/01
Перечень
организаций, для которых установлена квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1.
Коммунальное государственное учреждение "Опорная школа (ресурсный центр) на базе общеобразовательной школы имени О.Жумабекова" акимата Жанааркинского района отдела образования Жанааркинского района