Қарқаралы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы XXXXII сессиясының № 42/379 "Қарқаралы ауданының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы XLV сессиясының № 45/404 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 ақпанда № 3649 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № VI-29/262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 21.06.2018 № VI-29/262 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы XXXIV сессиясының № 42/379 "Қарқаралы ауданының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3532 тіркелген, 2015 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарқаралы" № 101-102 (11432) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 19 желтоқсанда жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:".
2. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
С. Нуркенов

О внесении изменения в решение XXXXII сессии Каркаралинского районного маслихата от 5 ноября 2015 года № 42/379 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории Каркаралинского района"
Решение XLV сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 19 января 2016 года № 45/404. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 февраля 2016 года № 3649. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 21 июня 2018 года № VI-29/262
Сноска. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 21.06.2018 № VI-29/262 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXXII сессии Каркаралинского районного маслихата от 5 ноября 2015 года № 42/379 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории Каркаралинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3532, опубликовано в газете "Қарқаралы" от декабря 2015 № 101-102 (11432), в информационно-правовой системе "Әділет" 15 декабря 2015 года) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
С. Нуркенов