Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 125 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 маусымда № 3848 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 156 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 14.04.2021 № 156 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудандық бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерін алуға құқылы азаматтық қызметші болып табылатын лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 330 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының Тізбесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 8-13-74 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2010 жылдың 06 ақпанында № 11-12 санында жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Токмурзинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қарқаралы ауданының әкімі К.М. Максутов
КЕЛІСІЛДІ
Қарқаралы аудандық
мәслихатының хатшысы
С.К. Нуркенов
2016 жыл 26 мамыр.
Қарқаралы ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 26 мамырдағы
№ 125 қаулысына қосымша
Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер алуға құқылы азаматтық қызметші болып табылатын лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 26 мая 2016 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 июня 2016 года № 3848. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 14 апреля 2021 года № 156
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 14.04.2021 № 156 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, финансируемым из районного бюджета согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 21 декабря 2009 года № 330 "Об утверждении Перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-13-74, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 06 февраля 2010 года № 11-12).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Токмурзина.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К.М. Максутов
СОГЛАСОВАНО
Секретарь Каркаралинского
районного маслихата
С.К. Нуркенов
26 мая 2016 год.
Приложение
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от 26 мая 2016 года
№ 125
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, финансируемым из районного бюджета

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарқаралы ауданының әкімдігінің 24.01.2020 № 16 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi) қаулысымен.
1. Бiлiм беру мамандарының лауазымдары:
1) ММ және КМҚК басшысы;
2) ММ және КМҚК басшысының орынбасары;
3) интернат меңгерушісі;
4) кітапхана меңгерушісі;
5) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
6) медициналық мейірбике;
7) кітапханашы;
8) тәрбиелеуші;
9) аға тәлімгер;
10) барлық мамандықтағы инженер;
11) нұсқаушы;
12) әдіскер;
13) есепші;
14) әлеуметтік педагог;
15) бастапқы әскери даярлық жөніндегі ұйымдастырушы-оқытушы;
16) қосымша білім беретін педагог;
17) педагог-психолог;
18) психолог;
19) логопед;
20) өндірістік оқыту мастері;
21) музыка жетекшісі;
22) емдәмдік мейірбике;
23) мұғалім-дефектолог;
24) дефектолог.
2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) ММ және КМҚК басшысы;
2) ММ және КМҚК басшысының орынбасары;
3) кітапхана меңгерушісі;
4) филиал меңгерушісі;
5) бөлімшелер басшылары;
6) барлық атаудағы әдіскер;
7) барлық атаудағы суретші;
8) кітапханашы;
9) режиссер;
10) көркемдік жетекші;
11) музыкалық жетекші;
12) редактор;
13) балетмейстер;
14) концертмейстр;
15) хормейстер;
16) дирижер;
17) аккомпаниатор;
18) хореограф;
19) мәдени ұйымдастырушы;
20) библиограф;
21) бас есепші.
3. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
1) бөлімшенің меңгерушісі;
2) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
3) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
4) барлық атаудағы әлеуметтік қызметкер.
4. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) ММ басшысы,
2) ММ басшысының орынбасары;
3) барлық мамандықтағы жаттықтырушы-оқытушы.
5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) КМК басшысы;
2) КМК басшысының орынбасары;
3) ветеринарлық пункт меңгерушісі;
4) барлық мамандықтағы мал дәрігерлері;
5) ветеринарлық фельдшер.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ММ – мемлекеттік мекеме;
КМҚК – коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын;
КМК – коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын.

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 24.01.2020 № 16 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
1. Должности специалистов образования:
1) руководитель ГУ и КГКП;
2) заместитель руководителя ГУ и КГКП;
3) заведующий интернатом;
4) заведующий библиотекой;
5) учителя всех специальностей;
6) медицинская сестра;
7) библиотекарь;
8) воспитатель;
9) старший вожатый;
10) инженер всех специальностей;
11) инструктор;
12) методист;
13) бухгалтер;
14) социальный педагог;
15) преподаватель-организатор по начальной военной подготовке;
16) педагог дополнительного образования;
17) педагог-психолог;
18) психолог;
19) логопед;
20) мастер производственного обучения;
21) музыкальный руководитель;
22) диетическая сестра;
23) учитель-дефектолог;
24) дефектолог.
2. Должности специалистов культуры:
1) руководитель ГУ и КГКП;
2) заместитель руководителя ГУ и КГКП;
3) заведующий библиотекой;
4) заведующий филиалом;
5) руководители подразделений;
6) методист всех наименований;
7) художник всех наименований;
8) библиотекарь;
9) режиссер;
10) художественный руководитель;
11) музыкальный руководитель;
12) редактор;
13) балетмейстер;
14) концертмейстер;
15) хормейстер;
16) дирижер;
17) аккомпаниатор;
18) хореограф;
19) культорганизатор;
20) библиограф;
21) главный бухгалтер.
3. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отделением;
2) консультант по социальной работе;
3) специалист по социальной работе;
4) социальный работник всех наименований.
4. Должности специалистов спорта:
1) руководитель ГУ;
2) заместитель руководителя ГУ;
3) тренер-преподаватель всех специальностей.
5. Должности специалистов ветеринарии:
1) руководитель КГП;
2) заместитель руководителя КГП;
3) заведующий ветеринарным пунктом;
4) ветеринарные врачи всех специальностей;
5) ветеринарный фельдшер.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГУ - государственное учреждение;
КГКП – коммунальное государственное казенное предприятие;
КГП – коммунальное государственное предприятие.