Осакаров ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 15/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 сәуірде № 3757 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 18/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы әкімдігінің 12.03.2018 № 18/02 қаулысымен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Осакаров ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арнайы бөлінген орындар анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асылбек Серікұлы Молдабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Шайжанов
Аудан әкімдігінің
2016 жылғы 24 наурыздағы

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Осакаровского района
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 24 марта 2016 года № 15/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 апреля 2016 года № 3757. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 12 марта 2018 года № 18/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 12.03.2018 № 18/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Осакаровского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Молдабаева Асылбека Сериковича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Шайжанов
Приложение
к постановлению акимата
Осакаровского района
от 24 марта 2016 года