2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы VIII сессиясының № 8/76 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 4088 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3162887 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 210287 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10810 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 9324 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2932466 мың теңге;
2) шығындар - 3196432 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 1507 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 1507 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - алу 32038 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 32038 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 32038 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 04.12.2017 № 16/144 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

О городском бюджете на 2017 - 2019 годы
Решение VIII сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2016 года № 8/76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2017 года № 4088
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 3162887 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 210287 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 10810 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 9324 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2932466 тысяч тенге;
2) затраты - 3196432 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 1507 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 1507 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 32038 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 32038 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 32038 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 04.12.2017 № 16/144 (вводится в действие с 01.01.2017).

2. 2017 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 1590067 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2017 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 3460 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 04.12.2017 № 16/144 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2017 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 1590067 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2017 год в сумме 3460 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 04.12.2017 № 16/144 (вводится в действие с 01.01.2017).

4. 2017 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2017 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы П. Жұмаханова
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Сәрсембеков
Приозерск қалалық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы VIII
сессиясының № 8/76 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет

4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2017 год согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2017 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 5.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии П. Жумаханова
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков
Приложение 1
к решению VIII сессии
Приозерского городского маслихата
от 22 декабря 2016 года № 8/76
Городской бюджет на 2017 год