Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 338 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 наурызда № 5382 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 346 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 27.08.2021 № 346 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына, "Жекешелендірудің 2016 – 2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша акционерлік қоғамының акциялары және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер қатысуындағы мемлекеттің үлесі, сондай-ақ, мүліктік кешен ретінде заңды тұлғалар жекешелендірілсін.
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 23.05.2017 № 792 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Облыстық мемлекеттік кәсіпорындарды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 7 тамыздағы № 677 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4752 тіркелген, 2014 жылғы 26 шілдедегі "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Қ.Д. Ысқақовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 10 ақпандағы
№ 338 қаулысына
қосымша
Жекешелендірілетін акционерлік қоғамының акциялары және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер қатысуындағы мемлекеттің үлесі, сондай-ақ, мүліктік кешен ретінде заңды тұлғалар тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 23.05.2017 № 792; өзгерістер енгізілді - 30.06.2017 № 825; 29.05.2019 № 1388 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 08.07.2020 № 68 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
№ р/с
Атауы
Іске асыру мерзімі
Жекешелендіру түрі
1.
Мүліктік кешен ретінде Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
қыркүйек
2016 жыл
тендер
2.
Мүліктік кешен ретінде "Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ұлттық спорт түрлері және бұқаралық сауықтыру-дене шынықтыру клубы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
қараша
2017 жыл
кейіннен сатып
алу құқығымен сенімгерлікпен басқаруға беру
3.
"Қайсар" Қызылорда облыстық футбол клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 51 % қатысу үлесі
қараша 2020 жыл
5 жыл мерзімімен кейіннен сатып алу құқығымен сенімгерлікпен басқару
4.
"Сыр медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 51 % қатысу үлесі
қараша 2020 жыл
7 жыл мерзімімен кейіннен сатып алу құқығымен сенімгерлікпен басқару
5.
"Қызылорда" өңірлік инвестициялық орталығы" микроқаржылық ұйымы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 100% қатысу үлесі
қараша
2020 жыл
тендер
6.

О некоторых вопросах приватизации
Постановление акимата Кызылординской области от 10 февраля 2016 года № 338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 марта 2016 года № 5382. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27 августа 2021 года № 346
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27.08.2021 № 346 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016-2020 годы" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать акции акционерного общества и доли участия в товариществах с ограниченной ответственностью, а также юридические лица как имущественные комплексы по перечню, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Кызылординской области от 23.05.2017 № 792 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 7 августа 2014 года № 677 "О приватизации областных государственных предприятий как имущественных комплексов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4752, опубликовано в газетах "Кызылординские вести" и "Сыр бойы" от 26 июля 2014 года).
3. Государственному учреждению "Управление финансов Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Искакова К.Д.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от 10 февраля 2016 года № 338
Перечень приватизируемых акций акционерного общества и долей участия в товариществах с ограниченной ответственностью, а также юридических лиц как имущественных комплексов
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Кызылординской области от 23.05.2017 № 792; с изменениями, внесенными постановлениями акимата Кызылординской области от 30.06.2017 № 825; 29.05.2019 № 1388 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования); 08.07.2020 № 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование
Срок реализации
Вид приватизации
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кызылординский областной центр формирования здорового образа жизни" управления здравоохранения Кызылординской области как имущественный комплекс
сентябрь 2016 года
тендер
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Клуб национальных видов спорта и массово-оздоровительной физической культуры" управления физической культуры и спорта Кызылординской области" как имущественный комплекс
ноябрь 2017 года
доверительное управление с правом последующего выкупа
3.
51 % доля участия в товариществе с ограниченной ответственностью "Кызылординский областной футбольный клуб "Кайсар"
ноябрь 2020 года
доверительное управление сроком на 5 лет с правом последующего выкупа
4.
51 % доля участия в товариществе с ограниченной ответственностью "Сыр медиа"
ноябрь 2020 года
доверительное управление сроком на 7 лет с правом последующего выкупа
5.
100 % доля участия в товариществе с ограниченной ответственностью "Микрофинансовая организация "Региональный инвестиционный центр "Кызылорда"
ноябрь 2020 года
тендер
6.

алынып тасталды - Қызылорда облысы әкімдігінің 29.05.2019 № 1388 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
7.
"Қызылорда облысының аумақтық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 49% жарғылық капиталға қатысу үлесі
желтоқсан
2017 жыл
тендер нысанында сауда-саттық

исключен постановлением акимата Кызылординской области от 29.05.2019 № 1388 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
7.
49 % доля участия в уставном капитале товарищества с ограниченной ответственностью "Региональный центр государственно-частного партнерства Кызылординской области"
декабрь 2017 года
торги в форме тендера