"Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 343 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 588 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қазанда № 5625 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 қыркүйектегі № 53 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 05.09.2019 №53 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 343 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5415 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 2 сәуірде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "23" қыркүйектегі № 588 қаулысына
қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 10 ақпандағы № 343 қаулысымен
бекітілген
"Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі –көрсетілетін қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру "Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамы (бұдан әрі – оператор) арқылы жүзеге асырылады.

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 10 февраля 2016 года № 343 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях"
Постановление акимата Кызылординской области от 23 сентября 2016 года № 588. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 октября 2016 года № 5625. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 5 сентября 2019 года № 53
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 05.09.2019 № 53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 10 февраля 2016 года № 343 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5415, опубликовано 2 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующее изменение:
регламент государственной услуги "Субсидирования по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от "23" сентября 2016 года № 588
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от 10 февраля 2016 года № 343
Регламент государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через акционерное общество "Казагромаркетинг" (далее - оператор).

2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі - инвестициялық субсидиялау мәселелері бойынша облыс әкімі орынбасарының төрағалығымен өткен, комиссия хатшысының қолы қойылған және мөрімен расталған комиссия отырысы хаттамасынан үзінді көшірме .
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының немесе сенімхат бойынша оның өкілінің (бұдан әрі – өкілі) операторға "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 9-3/999 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 12520 нөмірімен тіркелген) бекітілген "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша инвестициялық субсидиялауға өтінім ұсынуы.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі операторға стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) оператор құжаттарды қабылдайды және өтінімді өтінімдерді тіркеу журналына инвестициялық бағыттар топтары бойынша тіркейді (отыз минуттан аспайды);
3) оператор көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың толықтығын тексереді, құжаттардың толық емес топтамасы ұсынылған жағдайда көрсетілетін қызметті алушыны қажетті құжаттардың жоқ екендігі туралы жазбаша нысанда хабардар етеді, сараптамалық комиссия отырысын шақыру туралы жазбаша хабарламаны оның мүшелеріне жолдайды, сараптамалық комиссияның отырысын өткізу орнын, уақытын және күнін сараптамалық комиссияның төрағасымен келісім бойынша айқындайды (жеті жұмыс күні ішінде);
4) оператор көрсетілетін қызметті алушының өтінімін толық немесе толық емес құжаттар топтамасын ұсынғаны туралы ақпаратпен қоса сараптамалық комиссияның қарауына жолдайды (жеті жұмыс күні ішінде);
5) сараптамалық комиссия көрсетілетін қызметті алушының өтінімін қарайды, құжаттардың толықтығын және олардың "Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу бойынша субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 07 тамыздағы №9-3/726 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 12305 нөмірімен тіркелген) бекітілген Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу бойынша субсидиялау қағидаларымен (бұдан әрі – Қағида) белгіленген талаптарға сәйкестігін тексереді, субсидиялар есептемелерін жасайды және комиссия отырысының материалдарына қоса берілетін инвестициялық субсидиялау жобасының сәйкестігі немесе сәйкес келмейтіндігі жөнінде қорытынды дайындайды (жеті жұмыс күні ішінде);

2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - выписка из протокола заседания комиссии под председательством заместителя акима области по вопросам инвестиционного субсидирования с подписью секретаря комиссии и заверенная печатью (далее – выписка).
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем либо его представителем по доверенности (далее – представитель) оператору заявки на инвестиционное субсидирование по форме согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года №9-3/999 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 12520) (далее - стандарт).
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет оператору документы согласно пункту 9 стандарта;
2) оператор принимает документы и регистрирует заявку в журнале регистрации заявок по группам инвестиционных направлений (не более тридцати минут);
3) оператор проверяет полноту представленных услугополучателем документов, в случае предоставления неполного пакета документов, в письменной форме уведомляет услугополучателя об отсутствии необходимых документов, направляет письменное уведомление о созыве заседания экспертной комиссии ее членам, по согласованию с председателем экспертной комиссии определяет место, время и дату проведения заседания экспертной комиссии (в течение семи рабочих дней);
4) оператор направляет заявку услугополучателя на рассмотрение экспертной комиссии с информацией о предоставлении неполного либо полного пакета документов (в течение семи рабочих дней);
5) экспертная комиссия рассматривает заявку услугополучателя, проверяет полноту документов и их соответствие требованиям, установленных Правилами субсидирования по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 07 августа 2015 года № 9-3/726 "Об утверждении Правил субсидирования по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 12305) (далее - Правила), производит расчет субсидий и готовит заключение о соответствии либо несоответствии проекта инвестиционному субсидированию, которое прикладывается к материалам на заседание комиссии (в течение семи рабочих дней);

6) оператор сараптамалық комиссия көрсетілетін қызметті алушының өтінімін қарағаннан кейін комиссия отырысын шақыру туралы оның мүшелеріне Қағиданың талаптарына сәйкес электрондық жеткізгіште материалдар қосымшасымен жазбаша хабарлама жолдайды, комиссия отырысының өткізілу орнын, уақытын және күнін комиссия төрағасымен келісім бойынша айқындайды (жеті жұмыс күні ішінде);
7) комиссия өтінімді мақұлдау немесе бас тарту туралы хаттама түрінде рәсімделетін шешім қабылдайды (бір жұмыс күні ішінде);
8) көрсетілетін қызметті беруші комиссия отырысы хаттамасын тиісті хаттамаларды тіркеу журналына тіркейді және комиссия отырысы хаттамасынан үзінді-көшірмені көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
9) оператор комиссия шешімі негізінде көрсетілетін қызметті беруші, оператор және көрсетілетін қызметті алушы арасында үш жақты инвестициялық субсидиялау шартына қол қойылуын және алынатын құралдарды, техникаларды мақсатты қолдану және иеліктен шығармау жөнінде келісім жасауды қамтамасыз етеді (сегіз жұмыс күні ішінде), инвестициялық субсидиялау шартына қол қойылғаннан кейін көрсетілетін қызметті берушіге субсидияларды аудару туралы ұсыныс енгізеді (үш жұмыс күні ішінде).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен өзге де ұйымдардың өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен өзге де ұйымдардың тізбесі:
1) оператор;
2) сараптамалық комиссия;
3) комиссия;
4) көрсетілетін қызметті беруші.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

6) оператор после рассмотрения заявки услугополучателя экспертной комиссией направляет письменное уведомление о созыве заседания комиссии ее членам с приложением на электронном носителе материалов согласно требованиям Правил, по согласованию с председателем комиссии определяет место, время и дату проведения заседания комиссии (в течение семи рабочих дней);
7) комиссия принимает решение об одобрении либо отклонении заявки, которое оформляется в виде протокола (в течение одного рабочего дня);
8) услугодатель регистрирует протокол заседания комиссии в соответствующем журнале регистрации протоколов и направляет выписку из протокола заседания комиссии услугополучателю (в течение трех рабочих дней);
9) оператор на основании решения комиссии обеспечивает подписание трехстороннего договора инвестиционного субсидирования и заключение соглашения о целевом использовании и не отчуждении приобретаемого оборудования, техники между услугодателем, оператором и услугополучателем (в течение восьми рабочих дней), после подписания договора инвестиционного субсидирования вносит предложение услугодателю о перечислении субсидий (в течение трех рабочих дней).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) оператор;
2) экпертная комиссия;
3) комиссия;
4) услугодатель.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің, Қызылорда қаласы және аудан әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.
"Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар
кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын
толтыру бойынша субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы
1
Рәсімнің (іс-қимылдың) нөмірі
1
2
3
4
5
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Оператор
Оператор
Оператор
Сараптамалық комиссия
Оператор
3
Рәсімнің (іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
құжаттарды қабылдайды
көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың толықтығын тексереді, құжаттардың толық емес топтамасы ұсынылған жағдайда көрсетілетін қызметті алушыны қажетті құжаттардың жоқ екендігі туралы жазбаша нысанда хабардар етеді
көрсетілетін қызметті алушының өтінімін сараптамалық комиссияның қарауына жолдайды
көрсетілетін қызметті алушының өтінімін қарайды, құжаттардың толықтығын және олардың Қағида талаптарына сәйкестігін тексереді, субсидиялар есептемелерін жасайды
сараптамалық комиссия көрсетілетін қызметті алушының өтінімін қарағаннан кейін комиссия отырысын шақыру туралы оның мүшелеріне Қағиданың талаптарына сәйкес электрондық жеткізгіште материалдар қосымшасымен жазбаша хабарлама жолдайды
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
өтінімді өтінімдерді тіркеу журналына инвестициялық бағыттар топтары бойынша тіркейді
сараптамалық комиссия отырысын шақыру туралы жазбаша хабарламаны оның мүшелеріне жолдайды, сараптамалық комиссия отырысының өткізілу орнын, уақытын және күнін сараптамалық комиссияның төрағасымен келісім бойынша айқындайды
инвестициялық субсидиялау жобасының сәйкестігі немесе сәйкес келмейтіндігі жөнінде қорытынды дайындайды
комиссия отырысының өткізілу орнын, уақытын және күнін комиссия төрағасымен келісім бойынша айқындайды
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
7 жұмыс күні ішінде
7 жұмыс күні ішінде
7 жұмыс күні ішінде
7 жұмыс күні ішінде
кестенің жалғасы
1
Рәсімнің (іс-қимылдың) нөмірі
6
7
8
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Комиссия
Көрсетілетін қызметті беруші
Оператор
3
Рәсімнің (іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
өтінімді мақұлдау немесе бас тарту туралы хаттама түрінде рәсімделетін шешім қабылдайды
комиссия отырысы хаттамасын тиісті хаттамаларды тіркеу журналына тіркейді
комиссия шешімі негізінде көрсетілетін қызметті беруші, оператор және көрсетілетін қызметті алушы арасында үш жақты инвестициялық субсидиялау шартына қол қойылуын және алынатын құралдарды, техникаларды мақсатты қолдану және иеліктен шығармау жөнінде келісім жасауды қамтамасыз етеді
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
комиссия отырысы хаттамасынан үзінді-көшірмені көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды
көрсетілетін қызметті берушіге субсидияларды аудару туралы ұсыныс енгізеді
5
Орындалу мерзімі
1 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
11 жұмыс күні ішінде
"Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар
кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын
толтыру бойынша субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
"Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар
кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын
толтыру бойынша субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
кестенің жалғасы
Шартты белгілемелер:

9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Кызылординской области", акимата Кызылординской области, акиматов районов и города Кызылорды.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование по возмещению части расходов,
понесенных субъектом агропромышленного
комплекса при инвестиционных вложениях"
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение)
1
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
5
2
Наиме-нование структурных подраз-делений
Оператор
Оператор
Оператор
Экспертная комиссия
Оператор
3
Наиме-нование проце-дур (действий) и их описание
принимает документы
прове-ряет полноту предста-вленных услуго-получателем документов, в случае предста-вления неполного пакета документов, уведомляет услуго-получателя в письменной форме об отсутствии необхо-димых документов
направляет заявку услуго-получателя на рассмотрение экспертной комиссии
рассма-тривает заявку услуго-полу-чателя, проверяет полноту доку-ментов и их соответствие требова-ниям Правил, произ-водит расчет субсидий
после рассмотрения заявки услугополучателя экспертной комиссией направляет письменное уведомление о созыве заседания комиссии ее членам с приложением на электронном носителе материалов согласно требованиям Правил
4
Результат проце-дуры (действия) по оказанию государ-ственной услуги, который служит основа-нием для начала выпол-нения следую-щей проце-дуры (действия)
регис-трирует заявку в журнале регис-трации заявок по группам инвестици-онных направ-лений
напра-вляет пись-менное уведо-мление о созыве заседания экспертной комиссии ее членам, по согласо-ванию с председа-телем экспертной комиссии опре-деляет место, время и дату проведения заседания экспертной комиссии
готовит зак-лючение о соотве-тствии либо несоответ-ствии проекта инвестици-онному субсидиро-ванию
по согла-сованию с пред-седателем комиссии опре-деляет место, время и дату про-ведения засе-дания комиссии
5
Срок испол-нения
не более 30 минут
в течение 7 рабочих дней
в течение 7 рабочих дней
в течение 7 рабочих дней
в течение 7 рабочих дней
продолжение таблицы
1
Номер процедуры (действия)
6
7
8
2
Наименование структурных подразделений
Комиссия
Услугодатель
Оператор
3
Наименование процедур (действий) и их описание
принимает решение об одобрении или отклонении заявки, которое оформляется в виде протокола
регистрирует протокол заседания комиссии в соответствующем журнале регистрации протоколов
на основании решения комиссии обеспечивает подписание трехстороннего договора инвестиционного субсидирования и заключение соглашения о целевом использовании и не отчуждении приобретаемого оборудования, техники между услугодателем, оператором и услугополучателем
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
направляет выписку из протокола заседания комиссии услугополучателю
вносит предложение услугодателю о перечислении субсидий
5
Срок исполнения
в течение
1 рабочего дня
в течение 3 рабочих дней
в течение 11 рабочих дней
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование по возмещению части расходов,
понесенных субъектом агропромышленного
комплекса при инвестиционных вложениях"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование по возмещению части расходов,
понесенных субъектом агропромышленного
комплекса при инвестиционных вложениях"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
продолжение таблицы
Условные обозначения: