"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 325 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы № 64 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 қарашада № 5634 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 325 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5269 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсанда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 174 100 033,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 938 936,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 640 111,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 110,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163 513 874,1 мың теңге;
2) шығындар – 172 390 396,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 161 485,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 16 741 494,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 580 008,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 013 953,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 3 036 953,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 23 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 465 802,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 465 802,4 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 19), 20) тармақшаларымен толықтырылсын;
"19) су шаруашылығы нысандарын құжаттандыруды дайындау;
20) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға қоса қаржыландыру.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын;
"6) су шаруашылығын дамыту.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатының
8-сессиясының төрағасы хатшысы
Қ. Бисенов Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2016 жылғы "26" казандағы
кезектен тыс 8-сессиясының 64 шешіміне
қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2015 жылғы "10" желтоқсандағы
42 сессиясының № 325 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 26 октября 2016 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 ноября 2016 года № 5634. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5269, опубликовано 29 декабря 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 174 100 033,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 938 936,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 640 111,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 110,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163 513 874,1 тысяч тенге;
2) затраты – 172 390 396,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 161 485,7 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 16 741 494,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 580 008,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 013 953,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 3 036 953,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 23 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 465 802,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 465 802,4 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 19), 20) нового содержания:
"19) подготовку документации объектов водного хозяйства;
20) софинансирование развития городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020.";
пункт 6 дополнить подпунктом 6) нового содержания:
"6) развитие водного хозяйства.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной Секретарь
8 сессии Кызылординского Кызылординского областного
областного маслихата маслихата
К. Бисенов Н. Байкадамов
Приложение
к решению внеочередной 8 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "26" октября 2016 года № 64
Приложение 1
к решению 42 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "10" декабря 2015 года № 325
Областной бюджет на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

17 091,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 249 315,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 638 350,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 142 092,0
029
Әдістемелік жұмыс
58 476,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
437 322,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 588 104,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
254 983,0
069
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 896,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
915 127,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 100 813,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 826 935,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
273 878,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 580 045,3
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
578 424,4
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 001 620,9
05
Денсаулық сақтау
38 559 660,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
32 409 849,1
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
153 259,7
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
37 860,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
393 441,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
141 608,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
172 381,1
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

17 091,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 249 315,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
2 638 350,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
8 142 092,0
029
Методическая работа
58 476,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
437 322,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
1 588 104,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
254 983,0
069
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание цифровой образовательной инфраструктуры
12 896,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
915 127,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 100 813,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 826 935,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
273 878,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 580 045,3
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
578 424,4
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 001 620,9
05
Здравоохранение
38 559 660,1
253
Управление здравоохранения области
32 409 849,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
153 259,7
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
37 860,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
393 441,0
006
Услуги по охране материнства и детства
141 608,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
172 381,1
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ

5 774 524,8
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 227 927,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
66 099,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
833 232,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
28 978,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 222,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
20 871,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
347 182,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
218 531,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
91 693,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
403 515,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
384 317,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 571 384,9
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
93 663,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30 539,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
105,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
807 138,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 111,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
178 611,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
17 963 177,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
425 879,6
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 035 599,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 149 811,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау

5 774 524,8
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 227 927,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
66 099,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
833 232,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
28 978,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 222,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
20 871,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
347 182,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
218 531,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
91 693,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
403 515,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
384 317,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 571 384,9
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
93 663,0
029
Областные базы спецмедснабжения
30 539,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
105,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
807 138,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 111,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
178 611,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17 963 177,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
425 879,6
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 035 599,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 149 811,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения

6 021 770,2
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
128 040,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 472 194,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 171 430,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 498,6
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
258 241,4
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
325 168,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
523 604,5
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
500 802,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
410 254,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
922,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
120 233,8
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 548,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
219 612,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 831,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 351,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

6 021 770,2
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
128 040,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 472 194,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 171 430,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
107 498,6
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
258 241,4
003
Социальная поддержка инвалидов
325 168,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
523 604,5
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
500 802,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
410 254,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
922,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
120 233,8
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 548,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
219 612,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
4 831,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
41 351,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

32 602,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34 782,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
585 974,0
261
Облыстың білім басқармасы
180 518,8
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
132 559,8
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 959,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 793,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 793,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
14 589,8
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 589,8
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
59 862,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
59 862,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 000,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
10 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 398 958,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
98 096,0
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 096,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 321 121,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 292,4
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 525 996,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
87 782,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
584 050,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
12 979 741,5
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
937 915,6
025
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

32 602,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34 782,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
585 974,0
261
Управление образования области
180 518,8
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
132 559,8
037
Социальная реабилитация
47 959,0
263
Управление внутренней политики области
35 793,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
35 793,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
14 589,8
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
14 589,8
295
Управление по контролю в сфере труда области
59 862,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
59 862,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 000,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
10 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 398 958,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
98 096,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
98 096,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 321 121,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
123 292,4
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 525 996,0
038
Развитие коммунального хозяйства
87 782,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
584 050,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
12 979 741,5
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
937 915,6
025
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов

203 139,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 007 821,8
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
61 377,5
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 440,0
003
Жер қатынастарын реттеу
19 937,5
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 202 001,3
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 395,5
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
6 331,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18 382,2
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
692 525,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
13 012,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
375 355,6
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
5 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 000,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
5 000,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
8 382 231,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 330,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
17 497,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
270 550,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 899,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
57 983,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 943 146,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
30 495,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
473 103,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
23 391,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 821,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 061 511,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
2 424,0

203 139,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 007 821,8
251
Управление земельных отношений области
61 377,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
41 440,0
003
Регулирование земельных отношений
19 937,5
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 202 001,3
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
84 395,5
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
6 331,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
18 382,2
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
692 525,0
006
Охрана животного мира
13 012,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
375 355,6
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
5 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 000,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
5 000,0
255
Управление сельского хозяйства области
8 382 231,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
139 330,0
002
Поддержка семеноводства
17 497,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
270 550,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 899,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
57 983,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 943 146,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30 495,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
473 103,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
23 391,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 821,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 061 511,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
2 424,0

050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
967 688,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 708 830,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
678 563,0
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
53 988,0
001
Жергілікті деңгейде жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 988,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
308 224,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 586,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
3 654,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
157 568,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 416,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
387 622,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
64 717,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 717,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
322 905,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
298 295,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
24 610,0
12
Көлiк және коммуникация
7 851 412,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 851 412,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 442,3
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 860 217,1
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
122 014,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
17 682,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 686 218,0

050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
967 688,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 708 830,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
678 563,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
53 988,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
53 988,0
719
Управление ветеринарии области
308 224,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
44 586,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 654,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
157 568,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
102 416,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
387 622,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
64 717,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере государственного архитектурно-строительного контроля на местном уровне
64 717,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
322 905,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
298 295,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
24 610,0
12
Транспорт и коммуникации
7 851 412,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 851 412,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
62 442,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 860 217,1
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
122 014,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
17 682,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
2 686 218,0

025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 202 594,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
900 244,5
13
Басқалар
23 542 017,7
120
Облыс әкімінің аппараты
339 288,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
339 288,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
17 625 791,8
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
98 398,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
816 650,0
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 780 169,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 930 574,8
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
407 911,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
407 911,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 955 211,1
024
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 259 074,1
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
696 137,0
280
Облыстың индустриялдық-инновациялық даму басқармасы
115 870,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 870,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 667,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 667,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
619 610,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
619 610,8
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы

025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 202 594,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
900 244,5
13
Прочие
23 542 017,7
120
Аппарат акима области
339 288,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
339 288,0
257
Управление финансов области
17 625 791,8
012
Резерв местного исполнительного органа области
98 398,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
816 650,0
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
14 780 169,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1 930 574,8
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
407 911,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
407 911,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 955 211,1
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 259 074,1
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
696 137,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
115 870,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
115 870,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 667,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 667,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
619 610,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
619 610,8
289
Управление предпринимательства и туризма области