Қазалы ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 85 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 сәуірде № 5496 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазалы ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкімі аппаратының басшысы А.Қаржаубаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 20.12.2016 № 301 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
АУДАН ӘКІМІ Н. ШАМҰРАТОВ
Қазалы ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы " 18 " сәуірдегі
№ 85 қаулысына 1-қосымша
2016 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Аудан атауы
Мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы есебiнен мектепке дейiнгi ұйымдарға орналастырылатын балалар саны
1
Қазалы ауданы
1693
Қазалы ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы " 18 " сәуірдегі
№ 85 қаулысына 2-қосымша
2016 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшерi
Аудан атауы
Бiр тәрбиеленушiге бiр айда жұмсалатын шығын (теңге)
Балабақшалар үшiн
Шағын орталықтар үшiн
1
Қазалы ауданы
26978,6 теңгеден кем емес
19 236 теңгеден кем емес
Қазалы ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы " 18 " сәуірдегі
№ 85 қаулысына 3-қосымша
2016 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшерi
Мемлекеттiк мектепке дейiнгi ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының бiр айдағы мөлшерi
Мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жеке меншiк мектепке дейiнгi ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының бiр айдағы мөлшерi
1
Алты еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес
Он еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Казалинскому району на 2016 год
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 18 апреля 2016 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 апреля 2016 года № 5496. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Казалинскому району на 2016 год согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Казалинского района Каржаубаева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Сноска. Пункт 3 – в редакции постановления акимата Казалинского района Кызылординской области от 20.12.2016 № 301 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
АКИМ РАЙОНА Н. ШАМУРАТОВ
Приложение 1 к постановлению
акимата Казалинского района
от "18" апреля 2016 года № 85
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2016 год
Наименование района
Количество детей размещаемых в дошкольные организации за счет государственного образовательного заказа
1
Казалинский район
1693
Приложение 2 к постановлению
акимата Казалинского района
от "18" апреля 2016 года № 85
Размер подушевого финансирования на 2016 год
Наименование района
Расход на одного воспитанника в один месяц (в тенге)
Для детских садов
Для мини - центров
1
Казалинский район
Не менее 26978,6 тенге
Не менее 19236 тенге
Приложение 3 к постановлению
акимата Казалинского района
от "18" апреля 2016 года № 85
Размер родительской платы на 2016 год
Размер родительской платы в государственных дошкольных организациях в один месяц
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному образовательному заказу в один месяц
1
Не более шестикратного месячного расчетного показателя
Не более десятикратного месячного расчетного показателя