Қазалы ауданының елді мекендерінің шекарасын ( шегін) өзгерту туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қарашадағы № 274 қаулысы және Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 қарашадағы № 62 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 қарашада № 5655 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі Қаулы етеді және Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қазалы ауданы, Бірлік ауылдық округінің, Бірлік ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 1756 гектар, Ғ.Мұратбаев ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылының жалпы алаңы 4401 гектар, Алға ауылдық округі, Ү.Түктібаев ауылының жалпы алаңы 7346 гектар, Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылының жалпы алаңы 10568 гектар, Ақжона ауылдық округі, Майдакөл ауылының жалпы алаңы 4293 гектар болып өзгертілсін.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі Н.Шамұратов
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы
А.Сарабеков
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы К.Назымбеков
Қазалы ауданы әкімдігінің

Об изменении границ (черты) населенных пунктов Казалинского района
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области 10 ноября 2016 года № 274 и Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10 ноября 2016 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 ноября 2016 года № 5655.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черты) села Бирлик, сельского округа Бирлик общей площадью 1756 гектаров, села Г.Муратбаева, сельского округа Г.Муратбаева общей площадью 4401 гектаров, села У.Туктибаева, сельского округа Алга общей площадью 7346 гектаров, села Бекарыстан би, сельского округа Майдакол общей площадью 10568 гектаров, села Майдакол, сельского округа Акжона Казалинского района общей площадью 4293 гектаров, согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Настоящее постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Казалинского района Н.Шамуратов
Председатель внеочередной VIII сессии
Казалинского районного маслихата
А.Сарабеков
Секретарь Казалинского районного маслихата К.Назымбеков
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района