Жосалы кентінің көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті әкімінің 2016 жылғы 02 қыркүйектегі № 334 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қыркүйекте № 5606 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 2 қорытындысына сәйкес Қармақшы ауданы Жосалы кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы ауданы Жосалы кентінің келесі көшелеріне:
1) "Мөлтек - 2" көшесіне Келмембет батыр есімі;
2) "Жастар - 5" көшесіне Мұқамбетқали Шыңғысовтың есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау кент әкімінің орынбасары А.Қойшыбаевқа жүктелсін.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жосалы кентінің әкімі А. Мереков

О присвоении наименований улиц поселка Жосалы
Решение акима поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области от 02 сентября 2016 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 сентября 2016 года № 5606
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 13 апреля 2016 года № 2 аким поселка Жосалы Кармакшинского района РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Жосалы Кармакшинского района:
1) улице "Мөлтек - 2" имя Келмембет батыр;
2) улице "Жастар - 5" имя Мұқамбетқали Шыңғысов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка А.Койшыбаева.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Жосалы А. Мереков