2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 372 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 сәуірде № 5497 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2016 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 2016 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 15 апреля 2016 года № 372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 апреля 2016 года № 5497. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2016 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) размер подушевого финансирования на 2016 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) размер родительской платы на 2016 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "15" сәуірдегі
№372 қаулысына № 1 қосымша
2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов
Приложение № 1 к постановлению
акимата Жанакорганского района
от "15" апреля 2016 года №372
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2016 год

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 22.11.2016 № 99 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Ауданның атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны
1
2
3
1
Жаңақорған ауданы
4275
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "15" сәуірдегі
№372 қаулысына № 2 қосымша
2016 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 22.11.2016 № 99 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Ауданның атауы
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығын(теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Бөбекжайлар, балабақшалар (мемлекеттік/жеке меншік)
Мектепке дейінгі шағын орталықтар
1
2
3
4
1
Жаңақорған ауданы
24240
24240
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 15 сәуірдегі
№ 372 қаулысына № 3 қосымша
2016 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
1
2
3
1
Екі еселенген айлық есептік
көрсеткіштен артық емес
Үш еселенген айлық есептік
көрсеткіштен артық емес

Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 22.11.2016 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2016).
Наименование района
Количество детей, размещаемых в дошкольное организации за счет государственного образовательного заказа
1
2
3
1
Жанакорганский район
4275
Приложение № 2 к постановлению
акимата Жанакорганского района
от "15" апреля 2016 года № 372
Размер подушевого финансирования на 2016 год
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 22.11.2016 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2016).
Наименование района
Расход на одного воспитанника в месяц (в тенге)
Дошкольное организации
Ясли-сады, детские сады (государственный/частный)
Дошкольные мини-центры
1
2
3
4
1
Жанакорганский район
24240
24240
Приложение 3 к постановлению
акимата Жанакорганского района
от 15 апреля 2016 года № 372
Размер родительской платы на 2016 год
Размер родительской платы государственных дошкольных организациях в месяц
Месячный размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному образовательному заказу
1
2
3
1
Не более двухкратного
месячного расчетного
показателя
Не более трехкратного месячного
расчетного показателя