Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/64 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 желтоқсанда № 3210 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2923 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2016 жылдың 9 қаңтардағы №№ 3-4 санында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, тиісінше, оның ішінде 2016 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер – 119 481 949 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 66 903 249 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 090 758 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 637 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 49 486 305 мың теңге;
2) шығындар – 117 517 057 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 1 808 653 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 343 944 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 535 291 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 847 621 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 864 575 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 16 954 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 691 381 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 691 381 мың теңге.";
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 75,9 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 34,9 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 10,9 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 36,8 пайыз.";
2-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 84 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына –100 пайыз.";

О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 декабря 2016 года № 3210
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2923 опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 9 января 2016 года №№ 3-4) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
"1) доходы – 119 481 949 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 66 903 249 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 090 758 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 637 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49 486 305 тысяч тенге;
2) затраты – 117 517 057 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 808 653 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 343 944 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 535 291 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 847 621 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 864 575 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 16 954 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 691 381 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 691 381 тысяча тенге.".
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 75,9 процента;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 34,9 процента;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 10,9 процента;
городу Жанаозен – 36,8 процентов.";
подпункт 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) Индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 84 процентов;
Каракиянскому району – 100 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкарганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 100 процентов;
городу Жанаозен – 100 процентов.";

2-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) Шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз.";
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз.";
2-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 75,9 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына –35 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 10,7 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 36,8 пайыз.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 2 829 157 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 1 874 480 мың теңге;
Маңғыстау ауданына – 161 491 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 793 186 мың теңге.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Облыс әкімдігінің резерві 13 270 мың теңге сомасында бекітілсін.".

подпункт 3) пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 100 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 100 процентов.";
городу Жанаозен – 100 процентов.";
подпункт 4) пункта 2 изложить в новой редакции:
"4) Социальный налог:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 75,9 процента;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 35 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 10,7 процента;
городу Жанаозен – 36,8 процентов.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в областном бюджете на 2016 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты в сумме 2 829 157 тысяч тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 1 874 480 тысяч тенге;
Мангистаускому району – 161 491 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 793 186 тысяч тенге".
пункт 14 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв акимата области в сумме 13 270 тысяч тенге.".

105 558
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
624 019
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
87 135
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
694 170
05
Денсаулық сақтау
21 053 692
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 828 775
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 229
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
35 000
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
262 536
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
87 257
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
148 683
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
58 203
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 647 647
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
726 759
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
30 639
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
864 085
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
47 497
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 227
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
37 000
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
199 948
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
138 918
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
102 418
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

105 558
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
624 019
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
87 135
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
694 170
05
Здравоохранение
21 053 692
253
Управление здравоохранения области
18 828 775
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
100 229
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
35 000
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
262 536
006
Услуги по охране материнства и детства
87 257
007
Пропаганда здорового образа жизни
148 683
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
58 203
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 647 647
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
726 759
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
30 639
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
864 085
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
47 497
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 227
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
37 000
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
199 948
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
138 918
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
102 418
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов

103 159
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
393 238
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 405 202
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 021
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 171
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
656 765
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
19 134
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
79 928
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9 382 896
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
361 926
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
906 289
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 224 917
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 224 917
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 444 252
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 173 792
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
223 024
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
156 010
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
155 342
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
2 631
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
272 688
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
50 199
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

103 159
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
393 238
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 405 202
029
Областные базы спецмедснабжения
31 021
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 171
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
656 765
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
19 134
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
79 928
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9 382 896
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
361 926
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
906 289
271
Управление строительства области
2 224 917
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 224 917
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 444 252
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 173 792
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
223 024
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
156 010
003
Социальная поддержка инвалидов
155 342
007
Капитальные расходы государственного органа
2 631
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
272 688
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
50 199
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

250 283
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
5 463
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7 025
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
61 129
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 195
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 291
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62 496
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
35 792
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 430
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
783 794
261
Облыстың білім басқармасы
192 500
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
142 723
037
Әлеуметтік сауықтандыру
49 777
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 037
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 037
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 671
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 671
297
Облыстың еңбек басқармасы
49 252
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
46 252
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
3 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 170 981
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 240
021
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді
мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 240
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 976 947
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

250 283
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
5 463
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 025
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
61 129
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
87 195
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 291
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
62 496
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
35 792
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 430
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
783 794
261
Управление образования области
192 500
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
142 723
037
Социальная реабилитация
49 777
263
Управление внутренней политики области
25 037
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 037
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 671
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3 671
297
Управление труда области
49 252
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
46 252
003
Капитальные расходы государственного органа
3 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 170 981
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 240
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты
занятости 2020
2 240
271
Управление строительства области
5 976 947
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

5 005 161
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 005 161
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 067
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
140 939
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
384 512
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
393 359
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 777 256
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 260
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 991 591
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
269 177
13
Басқалар
11 795 937
257
Облыстың қаржы басқармасы
10 127 180
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
13 270
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
380 303
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 395 536
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 338 071
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
134 381
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
134 381
271
Облыстың құрылыс басқармасы
532 641
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
117 724
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 387
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері

5 005 161
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 005 161
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
47 067
002
Развитие транспортной инфраструктуры
140 939
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
384 512
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
393 359
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 777 256
011
Капитальные расходы государственного органа
1 260
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 991 591
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
269 177
13
Прочие
11 795 937
257
Управление финансов области
10 127 180
012
Резерв местного исполнительного органа области
13 270
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
380 303
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
8 395 536
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)
на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической
стабильности регионов
1 338 071
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
134 381
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
134 381
271
Управление строительства области
532 641
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
117 724
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 387
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года