Жаңаөзен қаласында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 49/423 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 3026 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 47/529 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 24.08.2020 № 47/529 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509 бабының 5 тармағына және 704 бабының 3 тармағына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 10.04.2018 № 19/228 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жаңаөзен қаласында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері екі есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Ғ. Байжанов).
3. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы С. Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
И.Орынбеков
17 наурыз 2016 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Маңғыстау облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жаңаөзен қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Ұлықбанов
17 наурыз 2016 жыл

О повышении ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в городе Жанаозен
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 17 марта 2016 года № 49/423. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 25 апреля 2016 года № 3026. Утратило силу решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 24 августа 2020 года № 47/529
Сноска. Утратило силу решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 24.08.2020 № 47/529(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 и пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 10.04.2018 № 19/228 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в два раза на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в городе Жанаозен.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально-экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Байжанов Г.).
3. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Мынбай С.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел земельных
отношений"
Орынбеков И.
17 март 2016 год
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Жанаозен
департамента государственных доходов
по Мангистауской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республкики Казахстан"
Улыкбанов Б.
17 март 2016 год