Басқұдық ауылдық округі бойынша бағалық аймақтарға бөлу шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 4/69 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 желтоқсанда № 3205 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы №442 Жер Кодексіне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Басқұдық ауылдық округін бағалық аймақтарға бөлу схемасы мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері және жер аймақтарының сипаттамасы осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Мұнайлы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Конысбаева).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Қазақбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ә. Өтегенов
27 қазан 2016 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/69 шешіміне
1 қосымша
Басқұдық ауылдық округін бағалық аймақтарға бөлу схемасы
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/69 шешіміне
2 қосымша
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері және Басқұдық ауылдық округі жер аймақтарының сипаттамасы
Аймақтар №
Аймаққа енетін аумақтар
Бағалық аймақ бойынша коэффициенттері
1
Өнеркәсіптік аймақ
2,0
2
Қоғамдық-іскерлік аймақ, екі қабатты және жеке үй құрылысы салынған орталық бөлігі енетін аймақ
1,8
3
Резервтегі аймақ (өнеркәсіптік аймақтың болжамды дамуы)
1,6
4
Резервтегі аймақ
1,4
Аймақтардың сипаты
1-ші аймақ - Өнеркәсіптік аймақ
2-ші аймақ - Қоғамдық- іскерлік аймақ, екі қабатты және жеке тұрғын үй құрылысы салынған орталық бөлігі енеді. Бұл жерде негізгі әкімшілік ғимараттар, емхана, ұсақ жеке дүкендер желісі, шағын бизнес объектілері орналасқан
3-ші аймақ - Резервтегі аймақ (өнеркәсіптік аймақтың болжамды дамуы)
4-ші аймақ - Резервтегі аймақ

О границах ценового зонирования и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по сельскому округу Баскудык
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 21 октября 2016 года № 4/69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 02 декабря 2016 года № 3205
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года №442 Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему ценового зонирования и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и характеристику зон земель сельского округа Баскудык согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (Жанбуршина А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мунайлинского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, по депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии Конысбаева Г).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Казахбаев
Секретарь районного маслихата Б. Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел земельных отношений"
Отегенов А.
27 октября 2016 года
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/69
от 21 октября 2016года
Схема ценового зонирования территории сельского округа Баскудык
Приложение 2
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/69
от 21 октября 2016года
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и характеристика зон земель сельского округа Баскудык
Зона №
Территории вошедшие в зону
Коэффициенты по ценовой зоне
1
Промышленная зона
2,0
2
Общественно-деловая зона, двухэтажные и зона в которую входит центральные части построенных частных домов
1,8
3
Резервная зона (предположительный рост промышленной зоны)
1,6
4
Резервная зона
1,4
Характеристика зон
1 зона – Промышленная зона
2 зона – Общественно-деловая зона, двухэтажные и зоны в которые входит центральные части построенных частных домов. Здесь расположены основные административные здания, поликлиника, сеть частных мелких магазинов, объекты малого бизнеса
3 зона – Резервная зона (предположительный рост промышленной зоны)
4 зона - Резервная зона