Әкімдіктің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 338 "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 67 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 наурызда № 6216 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 04.01.2017 № 2 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 338 "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4958 болып тіркелді, "Қостанай таңы" газетінде 2014 жылғы 15 тамызда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
16-тармақтың 45), 46), 47), 48), 49) и 50) тармақшалары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О внесении изменений в постановление акимата от 14 июля 2014 года № 338 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 19 февраля 2016 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 марта 2016 года № 6216. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 4 января 2017 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 04.01.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственных закупок" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 14 июля 2014 года № 338 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4958, опубликовано 15 августа 2014 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения:
подпункты 45), 46), 47), 48), 49) и 50) пункта 16 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов