Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және тыңайтқыштар сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 128 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде № 6271 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 444 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 23.09.2016 № 444 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата Костанайской области от 24 марта 2016 года № 128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2016 года № 6271. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 23 сентября 2016 года № 444
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 23.09.2016 № 444 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштар сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
____________________А. Мамытбеков
Қостанай облысы әкімдіктің

1. Утвердить прилагаемые виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________А. Мамытбеков
Утверждены
постановлением акимата
Костанайской области