Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 381 "Лисаков қаласының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 10 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 сәуірде № 6268 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 381 "Лисаков қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6109 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 14, 21, 28 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2016 -2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3847830,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2178434,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27569,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17688,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1624139,0 мың теңге;
2) шығындар – 3917425,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 897064,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 897171,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 966659,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 966659,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2016 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 133248,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 15862,0 мың теңге сомасында;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 1533,0 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдарының агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға 4554,0 мың теңге сомасында;
жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделiне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн ай сайынғы үстемеақы төлеуге 374261,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 381 "О бюджете города Лисаковска на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Лисаковск Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 апреля 2016 года № 6268
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 381 "О бюджете города Лисаковска на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6109, опубликовано 14, 21, 28 января 2016 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3847830,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2178434,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 27569,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17688,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1624139,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3917425,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 897064,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 897171,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 107,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -966659,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 966659,7 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 133248,0 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме 15862,0 тысячи тенге;
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния в сумме 1533,0 тысячи тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в сумме 4554,0 тысячи тенге;
на переход на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам в сумме 374261,0 тысяча тенге;

әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға 41061,0 мың теңге сомасында;
экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге 568209,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-2-тармағымен толықтырылсын:
"8-2. 2016 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 897171,0 мың теңге сомасында кредиттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде мынадай жобаларды іске асыруға:
"Лисаков қаласында Верхнетобольский су торабының суқабылдауыш мұнарасын қайта жаңарту" 145500,0 мың теңге сомасында;
"Лисаков қаласының Октябрь кенті су құбырының желілерін қайта жаңарту" 751671,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы
А. Демисенов
Қалалық
мәслихат хатшысы
Г. Жарылқасымова
Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 сәуірдегі
№ 10 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 381 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих в сумме 41061,0 тысяча тенге;
на обеспечение экономической стабильности в сумме 568209,0 тысяч тенге.";
указанное решение дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2016 год предусмотрены кредиты из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 897171,0 тысяча тенге, в том числе на реализацию проектов: "Реконструкция водоприемной башни Верхнетобольского гидроузла в городе Лисаковск" в сумме 145500,0 тысяч тенге;
"Реконструкция водопроводных сетей посҰлка Октябрьский города Лисаковска" в сумме 751671,0 тысяча тенге.";
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
внеочередной сессии
А. Демисенов
Секретарь
городского маслихата
Г. Жарылкасымова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
___________Н. Турлубекова
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 апреля 2016 года № 10
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 381
Бюджет города Лисаковска на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы