Алтынсарин ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 4 "Алтынсарин ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 мамырда № 6387 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімінің 30.03.2020 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес, аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015 жылғы 23 ақпандағы № 4 "Алтынсарин ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5428 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 сәуірде "Таза бұлақ – Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 204 сайлау учаскесіндегі Юбилейная көшесінің атауы С.Г. Амеличкин көшесіне өзгертілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Ахметов

О внесении изменения в решение акима Алтынсаринского района от 23 февраля 2015 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Алтынсаринского района"
Решение акима Алтынсаринского района Костанайской области от 25 апреля 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 мая 2016 года № 6387. Утратило силу решением акима Алтынсаринского района Костанайской области от 30 марта 2020 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Алтынсаринского района Костанайской области от 30.03.2020 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 23 февраля 2015 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Алтынсаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5428, опубликовано 2 апреля 2015 года в газете "Таза бұлақ – Чистый родник") следующее изменение:
в приложении к указанному решению в избирательном участке № 204, изменить наименование улицы Юбилейная на улицу С.Г. Амеличкина.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Ахметов