Мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 304 "Алтынсарин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 3 маусымдағы № 33 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 маусымда № 6461 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 304 "Алтынсарин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6110 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 қаңтарда "Таза бұлақ Чистый родник" аудандық газетіне жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1764225,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 373099,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2270,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1388856,1 мың теңге;
2) шығындар – 1785664,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25722,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12456,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті)– - 47161,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47161,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 тармағының 1), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
1) агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органы бөлімшесін ұстауға 5683,1 мың теңге сомасында;
5) Қазақстан Республикасында мүгедектердің өмір сүру сапасын жақсарту және құқықтарын қамтамасыз ету бойынша іс-шаралар жоспарын 2012-2018 жылдарға іске асыру 1934,0 мың теңге сомасында."
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Исмаилова
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Есмұханов
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Е. Павлюк
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 304 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 3 июня 2016 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2016 года № 6461
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 304 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6110, опубликовано 12 января 2016 года в районной газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1764225,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 373099,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2270,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1388856,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1785664,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25722,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12456,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 47161,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47161,8 тысяч тенге.";
в пункте 3 указанного решения подпункты 1), 5) изложить в новой редакции:
"1) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в сумме 5683,1 тысяч тенге;
5) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме 1934,0 тысяч тенге.
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата Н. Исмаилова
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата Б. Есмуханов
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов акимата Алтынсаринского
района"
__________________ Е.Павлюк