2016 жылға арналған Әулиекөл ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 90 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 мамырда № 6383 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы, 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Аулиекольском районе на 2016 год
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 27 апреля 2016 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 мая 2016 года № 6383
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2016 жылға арналған Әулиекөл ауданында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1, 2- қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Әулиекөл ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балғарин
Әкімдіктің

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования в Аулиекольском районе на 2016 год согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аулиекольского района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Балгарин
Приложение 1
к постановлению акимата

2016 жылғы 27 сәуірдегі № 90
қаулысына 1-қосымша
2016 жылға арналған Әулиекөл ауданының республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыланды-рудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданының әкімдігінің Аманқарағай "Бөбек" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90
28324
5500
2
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің Құсмұрын "Қарлығаш" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
28324
5500
3
Әулиекөл ауданы
Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Әулиекөл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күнді шағын орталық
50
18033
5500
Әкімдіктің
2016 жылғы 27 сәуірдегі № 90
қаулысына 2-қосымша
2016 жылға арналған Әулиекөл ауданының жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары ның әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиелену-шілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыланды-рудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналар- дың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданының әкімдігінің "Айгөлек" Әулиекөл бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
160
29145
5500
2
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданының әкімдігінің "Құсмұрын балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
120
25862
5500
3
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданының әкімдігінің "Ақбота" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
170
25559
5500
4
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Балапан" Құсмұрын бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
60
31288
5500
5
Әулиекөл ауданы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің Новонежин "Балдәурен" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
60

от 27 апреля 2016 года № 90
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Аулиекольского района на 2016 год, финансируемых за счет республиканского бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
1
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Аманкарагайский детский сад "Бөбек" акимата Аулиекольского района
90
28324
5500
2
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кушмурунский детский сад "Қарлығаш" акимата Аулиекольского района
75
28324
5500
3
Аулиекольский район
Мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Аулиекольская начальная школа" отдела образования акимата Аулиекольского района
50
18033
5500
Приложение 2
к постановлению акимата
от 27 апреля 2016 года № 90
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Аулиекольского района на 2016 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
1
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Аулиекольский детский сад "Айгөлек" акимата Аулиекольского района
160
29145
5500
2
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кушмурунский детский сад" акимата Аулиекольского района
120
25862
5500
3
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Акбота" акимата Аулиекольского района
170
25559
5500
4
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кушмурунский детский сад "Балапан" акимата Аулиекольского района
60
31288
5500
5
Аулиекольский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Новонежинский детский сад "Балдәурен" акимата Аулиекольского района
60