2009 жылғы 27 қаңтардағы № 1 "Есенкөл ауылдық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атауларын беру туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 қазанда № 6678 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, Қостанай облыстық мәслихатының 2016 жылғы 27 маусымдағы № 38 шешіміне және "Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" бірлескен Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 19 шілдеде № 6547 болып тіркелген) сәйкес, Есенкөл ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Есенкөл ауылдық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атауларын беру туралы" Есенкөл ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 27 қантардағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-96 тіркелген, 2009 жылғы 20 ақпанда "Айна" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
2-тармақ алып тасталсын, 1-тармақ келесі мазмұнда 14), 15) тармақшалармен толықтырылсын:
"14) Озерный көшесі;
15) Целинный көшесі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есенкөл ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
А. Сағынбек

О внесении изменения и дополнений в решение от 27 января 2009 года № 1 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Есенкольского сельского округа"
Решение акима Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 28 сентября 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 октября 2016 года № 6678
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным решением Костанайского областного маслихата от 27 июня 2016 года № 38 и постановлением акимата Костанайской области от 27 июня 2016 года № 4 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6547), исполняющий обязанности акима Есенкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Есенкольского сельского округа от 27 января 2009 года № 1 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Есенкольского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-96, опубликовано 20 февраля 2009 года в газете "Айна") следующее изменение и дополнения:
в приложении указанного решения:
пункт 2 исключить, пункт 1 дополнить подпунктами 14), 15) следующего содержания:
"14) улица Озерная;
15) улица Целинная.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Есенкольского сельского округа
А. Сағынбек