Мәслихаттың 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 273 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 356 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 наурызда № 6244 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № 197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 02.02.2018 № 197 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 387 - бабының 1-тармағына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 273 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5577 тіркелген, 2015 жылғы 6 мамырда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 379, 381, 383-баптарында белгіленген автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станциялары, казино орналасқан үшін бөлінген, сондай-ақ тиісті мақсаттарда пайдаланылмайтын немесе Қазақстан Республикасының заңнамасын бұза отырып пайдаланылатын жер учаскелерін қоспағанда, жер салығының базалық мөлшерлемелерінен жер салығының мөлшерлемелері 50 пайызға жоғарылатылсын.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы С. Дарбаев
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы С. Қазиев
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қарасу ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________ Ж.Сиитова
2016 жылғы 1 наурыз
"Қарасу ауданы әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Д.Тұрсынбаева
2016 жылғы 1 наурыз

О внесении изменения в решение маслихата от 13 апреля 2015 года № 273 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 1 марта 2016 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 марта 2016 года № 6244. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 2 февраля 2018 года № 197
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 02.02.2018 № 197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 13 апреля 2015 года № 273 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5577, опубликовано 6 мая 2015 года в газете "Қарасу өңірі") следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Повысить ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), за исключением земельных участков, выделенных под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, занятых под казино, а также не используемых в соответствующих целях или используемых с нарушением законодательства Республики Казахстан.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии С. Дарбаев
Секретарь Карасуского
районного маслихата С. Казиев
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по Карасускому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитетета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
_______________ Ж.Сиитова
1 марта 2016 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата Карасуского района"
_______________ Д.Турсунбаева
1 марта 2016 года