Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 345 "Қостанай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 66 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 желтоқсанда № 6732 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 345 "Қостанай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6111 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5900006,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2812300,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 7353,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 26775,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 3053578,3 мың теңге;
2) шығындар - 6664524,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 247606,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 269529,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 21923,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - -22192,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 989932,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -989932,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде қалалар және аудан деңгейінде оның ағымдағы шотына ақшалай қаражаттарды аудару жолымен патронат тәрбиешілерге еңбекақылары бойынша функциясын беруге байланысты патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға облыстық бюджеттен 18788,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 18-3, 18-4-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"18-3. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға 593190,0 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 521922,0 мың теңге сомасында, облыстық бюджет қаражаттары есебінен 71268,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
18-4. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде оқулықтарды қайта бастыру кестесіне сәйкес оқулықтарды кезеңдік жыл сайынғы сатып алуды жүзеге асыруға облыстық бюджеттен 25779,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 345 "О районном бюджете Костанайского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 5 декабря 2016 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2016 года № 6732
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 345 "О районном бюджете Костанайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6111, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Арна") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 5900006,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2812300,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 7353,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 26775,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3053578,3 тысячи тенге;
2) затраты - 6664524,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 247606,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 269529,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21923,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - -22192,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 989932,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -989932,4 тысяч тенге.";
пункт 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов и городов в сумме 18788,0 тысяч тенге.";
пункты 18-3, 18-4 указанного решения изложить в новой редакции:
"18-3. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 593190,0 тысяч тенге, в том числе из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 521922,0 тысячи тенге, за счет средств из областного бюджета в сумме 71268,0 тысяч тенге.
18-4. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на осуществление поэтапного ежегодного закупа учебников в соответствии с графиком переиздания учебников в сумме 25779,4 тысяч тенге.";

596,0
"Қостанай ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
458,0
"Қостанай ауданының Заречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4003,0
"Қостанай ауданының Затобол кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
60088,9
"Қостанай ауданының Мәскеу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
360,0
"Қостанай ауданының Майкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
374,0
"Қостанай ауданының Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3326,0
"Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
311,0
"Қостанай ауданының Озерный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
458,0
"Қостанай ауданының Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
422,0
"Қостанай ауданының Половников ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
276,0
"Қостанай ауданының Садчиков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
458,0
"Қостанай ауданының Ульянов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
320,0
"Қостанай ауданының Шишкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
520,0

596,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Костанайского района"
458,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Заречного сельского округа Костанайского района"
4003,0
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Затобольск Костанайского района"
60088,9
Государственное учреждение "Аппарат акима Московского сельского округа Костанайского района"
360,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Майкольского сельского округа Костанайского района"
374,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского сельского округа Костанайского района"
3326,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Надеждинского сельского округа Костанайского района"
311,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Озерное Костанайского района"
458,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Октябрьского сельского округа Костанайского района"
422,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Половниковского сельского округа Костанайского района"
276,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Садчиковского сельского округа Костанайского района"
458,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ульяновского сельского округа Костанайского района"
320,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Шишкинского сельского округа Костанайского района"
520,0