Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 91 "Таран ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 98 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 наурызда № 6240 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 160 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 16.05.2016 № 160 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 91 "Таран ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5598 тіркелген, 2015 жылғы 4 маусымда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Таран ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
15-тармақтың 6) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Өтеулин

О внесении изменения в постановление акимата района от 10 апреля 2015 года № 91 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Тарановского района"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 25 марта 2016 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 марта 2016 года № 6240. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 16 мая 2016 года № 160
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 16.05.2016 № 160.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района от 10 апреля 2015 года № 91 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5598, опубликовано 4 июня 2015 года в районной газете "Маяк") следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Тарановского района", утвержденного указанным постановлением:
подпункт 6) пункта 15 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Утеулин