Таран ауданының елді мекендерінде көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қарашадағы № 300 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 желтоқсанда № 6727 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 29.01.2018 № 32 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданының елді мекендерінде көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар, осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Өтеулин
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау комитетінің
Қостанай облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің
Таран аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ С. Аккушкарова
Әкімдіктің
2016 жылғы 7 қарашадағы
№ 300 қаулысына қосымша
Таран ауданының елді мекендерінде автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
1) Асенкритов ауылдық округі:
Асенкритовка ауылы, Аятская көшесі, №59 тұрғын-үйге қарама -қарсы;
Қызылжар ауылы, Садовая көшесі, № 9 үйдің сол жағы ("Дарина" дүкені);
Варваринка ауылы, Центральная көшесі, №25 үйге іргелес аумақ (бұрынғы ауылдық клуб);
Баталы ауылы, Железнодорожная көшесі, №34 тұрғын-үйге қарама -қарсы;
Николаевка ауылы, Комсомольская көшесі, №28 үйдің алды ("Сұлу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің асханасы).
2) Белинский ауылдық округі:
Қайыңдыкөл ауылы, Ленин көшесі, № 1 үйге іргелес аумақ;
Смайыл ауылы, Абай көшесі, № 14 үйге іргелес аумақ (бұрынғы "Березка" дүкені);
3) Евгеновка ауылы:
Евгеновка ауылы, Центральная көшесі, №14 тұрғын-үйге қарама-қарсы.

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли в населенных пунктах Тарановского района
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 7 ноября 2016 года № 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 декабря 2016 года № 6727. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 29 января 2018 года № 32
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 29.01.2018 № 32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли в населенных пунктах Тарановского района согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Тарановское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав
потребителей Костанайской
области Комитета по защите
прав потребителей Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан"
_______________С. Аккушкарова
Приложение
к постановлению акимата
от 7 ноября 2016 года № 300
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) в населенных пунктах Тарановского района
1) Асенкритовский сельский округ:
село Асенкритовка, улица Аятская напротив жилого дома №59;
село Кызылжар, улица Садовая слева от дома №9 (магазин "Дарина");
село Варваринка, улица Центральная прилегающая территория дома №25 (бывший сельский клуб);
село Баталы, улица Железнодорожная напротив жилого дома №34;
село Николаевка, улица Комсомольская перед домом №28 (столовая товарищества с ограниченной ответственностью "Сулу");
2) Белинский сельский округ:
село Каиндыколь, улица Ленина на прилегающей территории дома №1;
село Смайловка, улица Абая на прилегающей территории дома №14 (бывший магазин "Березка");
3) село Евгеновка:
село Евгеновка, улица Центральная напротив жилого дома №14;

4) Калинин ауылдық округі:
Береговое ауылы, Московская көшесі, № 34 тұрғын-үйдің алды.
5) Қайранкөл ауылдық округі:
Мақсұт ауылы, Ленин көшесі, № 44 үйдің іргелес аумағы;
6) Приозерное ауылы:
Приозерное ауылы, Ленин көшесі, №4 үйге қарама-қарсы;
7) Майский ауылдық округі:
Майское ауылы, 60 - лет Октября көшесі мен Индустриальная көшесінің қиылысы, №1 үйдің алаңы.
8) Набережный ауылдық округі:
Елизаветинка ауылы, Майлин көшесі, №2 үйдің оң жағы ("Ерторғын" дүкені).
9) Новоильинов ауылдық округі:
Новоильиновка ауылы, Школьная көшесі, № 35 үйге қарама-қарсы (демалыс орталығы);
Ақсуат ауылы, Центральная көшесі, № 1 үйге қарама-қарсы (жатақхана);
Богородское ауылы, Центральная көшесі, № 5 үйдің алды ("Ақтас" дүкені);
Валерьяновка ауылы, Школьная көшесі, №36 үйге қарама-қарсы (Валерьянов негізгі мектебі);
Козыревка ауылы, Тобольская көшесі, №22 жеке меншік үйдің алды; Мирное ауылы, Центральная көшесі, №8 үйдің сол жағы ("Тобол-Мост" дүкені);
Притобольское ауылы, Школьная көшесі, №23 жеке меншік үйдің сол жағы; Увальное ауылы, Школьная көшесі, №5 үйдің сол жағында;
10) Павлов ауылдық округі:
Павловка ауылы, Центральная көшесі, №39 үйдің сол жағы;
Апановка ауылы, Автобазовская көшесі, №55 үйдің оң жағы;
11) Таран ауылдық округі:
Таран ауылы, Калинин көшесі, №82 үйдің сол жағы;
Советская көшесі мен Жабағы батыр бұрылысы №79 үйдің жанында;
Таран-Тобыл трассасы бойы, ипподром аумағы;
Красносельское ауылы, Комсомольская көшесі, 19А үйге іргелес аумақ ("Вероника" дүкені);
Орынбор ауылы, Майлин көшесі, №30 үйге іргелес аумақ ("Ксюша" дүкені)
12) Тобыл кенті:
Тобыл кеті, Станционная көшесі,15 жабық базар;
13) Юбилейное ауылы:
Юбилейное ауылы, Юбилейная көшесі, №3 үйге іргелес аумақ, (Солнечный" дүкені).

4) Калининский сельский округ:
село Береговое, улица Московская перед жилым домом №34;
5) Кайранкольский сельский округ:
село Максут, улица Ленина на прилегающей территории дома №44;
6) село Приозерное:
село Приозерное, улица Ленина напротив дома №4;
7) Майский сельский округ:
село Майское, на пересечении улицы 60 лет Октября и улицы Индустриальная на площадке дома №1;
8) Набережный сельский округ:
село Елизаветинка, улица Майлина справа от дома №2 (магазин "Ерторгын");
9) Новоильиновский сельский округ:
село Новоильиновка, улица Школьная напротив дома №35 (центр досуга);
село Аксуатское, улица Центральная напротив дома №1 (общежитие);
село Богородское, улица Центральная перед домом № 5 (магазин "Актас");
село Валерьяновка, улица Школьная напротив дома №36 (Валерьяновская основная школа);
село Козыревка, улица Тобольская перед частным домом №22;
село Мирное, улица Центральная слева от дома №8 (магазин "Тобол-Мост");
село Притобольское, улица Школьная слева от частного дома №23;
село Увальное, улица Школьная слева от дома №5;
10) Павловский сельский округ:
село Павловка, улица Центральная справа от дома №39;
село Апановка, улица Автобазовская справа от дома №55;
11) Тарановский сельский округ:
село Тарановское, улица Калинина слева от дома №82;
перекресток улицы Советская и улицы Жабагы-Батыра возле дома №79;
по трассе Тарановское - Тобол, территория ипподрома;
село Красносельское, улица Комсомольская на прилегающей территории дома 19А (магазин "Вероника");
село Оренбургское, улица Майлина прилегающая территория дома №30 (магазин "Ксюша");
12) поселок Тобол:
поселок Тобол, улица Станционная 15, крытый рынок;
13) село Юбилейное:
село Юбилейное, улица Юбилейная прилегающая территория дома №3, (магазин "Солнечный").